Zamknij

Chodakowska pokazała ciało bez retuszu. "Tutaj nie ma tanich sztuczek" [FOTO]

09.09.2020 11:34
Ewa Chodakowska bez retuszu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ewa Chodakowska dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania. Często pojawiały się jednak głosy, że zdjęcia trenerki były przerabiane. Chodakowska raz na zawsze postanowiła rozwiać wątpliwości, publikując nagranie, na którym możemy podziwiać jej ciało bez retuszu. A jest co podziwiać.

Ewa Chodakowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce, która rywalizować mogłaby jedynie z Anną Lewandowską. Pasję do fitnessu odkryła podczas pobytu w Grecji i postanowiła podzielić się nią z krajanami. Jak sama przyznała, w kraju zaczynała od zera, jednak determinacja i talent szybko przyniosły plony. Blog, format w "Pytaniu na śniadanie" oraz "Dzień Dobry TVN" pomogły Ewie zyskać medialną popularność. Szybko została uznana za "królową fitness", a za popularnością przyszły duże pieniądze.

Ewa Chodakowska dla wielu Polek jest wzorem do naśladowania. Trudno się dziwić, wyrzeźbione ciało i forma są bez wątpienia imponujące, a smykałka do interesu godna pozazdroszczenia. Jednak podobnie jak w wypadku wielu innych gwiazd, wygląd Chodakowskiej jest komentowany nie tylko w pozytywny sposób. Pojawiły się głosy, że zdjęcia publikowane przez trenerkę na Instagramie są często retuszowane i nie przedstawiają jej realnego ciała. Najwyraźniej Ewa postanowiła uciąć internetowe spekulacje i pokazała nagranie, na którym możemy podziwiać ją bez komputerowych efektów. Widok jest imponujący.

Ewa Chodakowska nigdy nie ćwiczyła na siłowni? Trenerka zdradziła swoje sekrety

Ewa Chodakowska pokazała ciało bez retuszu. Fani zachwyceni

Na profilu Ewy Chodakowskiej na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało bez retuszu. Trenerka odniosła się do gwiazd, które dla popularności przerabiają zdjęcia.

- W dobie modnych postów "Insta vs rzeczywistość", wrzucam post Insta=rzeczywistość. Poza granicami Polski jestem często zaczepiana na plaży przez entuzjastyczne kobiety: "Co zrobić, żeby mieć takie ciało?" (...) Tutaj nie ma tanich sztuczek, złotych środków (...). Moje ciało jet moją wizytówką mojego stylu życia. Jestem wierna swoim programom treningowym i zdrowej, dobrze zbilansowanej diecie. To, co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu - napisała Chodakowska.

Fani nie kryli zachwytu, wyraźnie widać, że lata treningów nie poszły na marne i Ewa imponuje doskonałą sylwetką.

A jak wam podoba się ciało Ewy?