Zamknij

Ewa Chodakowska pokazała ojca. Widać, że ma 80 lat?

20.09.2020 14:12
Ewa Chodakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Chodakowska pochwaliła się zdjęciem z tatą i poprosiła swoje fanki o to, by przesłały mu kilka miłych słów. To już jego 80-te urodziny. Widać, że ma tyle lat?

Ewa Chodakowska w wielu wywiadach podkreślała, że miała bardzo mocną więź ze swoimi rodzicami. Trenerka z Sanoka wychowała się w wielodzietnej rodzinie - ma dwie siostry i brata. I to ona była najmłodszym z czwórki rodzeństwa. Być może dlatego była oczkiem w głowie taty. Nic dziwnego, że przy każdej możliwej okazji podkreśla tę szczególną relację. Teraz sposobnością do tego są urodziny głowy rodziny. tata Ewy Chodakowskiej obchodzi je już po raz osiemdziesiąty!

Ewa Chodakowska z tatą na jego 80-te urodziny

Wiele osób mogłoby sobie życzyć takiego wieku, choć pop tacie "Chody" kompletnie nie widać, że ma już tyle wiosen.

"Mój tatulek najukochańszy świętuje dziś swoje 80-te URODZINY. Zostaw dla Niego życzenia w komentarzu. Moje Sisis, obecne na miejscu w Sanoku, przeczytają mu na głos, każde z nich. Zdrowia tatulku ukochany. Dni kojących... bez bólu i cierpienia.. Dni beztroskich... z niegasnącym błyskiem w oczach. Dni radosnych... z różowymi od uśmiechu policzkami. Dni pełnych miłości od nas wszystkich. Nie 100 lat, bo to za mało. ŻYJ NAM 120 LAT!" - życzy "Choda".

To nie pierwszy raz kiedy Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie ze swoim tatą. Robiła to już na przykład przy okazji Dnia Ojca. Pod jednym z wpisów informowała, że jej tata jest już mocno schorowanym człowiekiem. W 2018 roku trafił do szpitala, a stan zdrowia, jak pisała wtedy Chodakowska, nie pozwala mu już spędzić nawet jednego dnia bez bólu. Mimo to, tata trenerki nie traci werwy ani pogody ducha, a każdego dnia na pytanie o to, jak się czuje, odpowiada: "Dobrze, jak zawsze dobrze". I tę energię widać i na najnowszym zdjęciu.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Napisała także jedna z sióstr Ewy - Anna.

"Nasz Tatko jest bardzo wzruszony ilością pięknych życzeń . Obiecuje, ze dzisiaj wszystkie mu przeczytam. Tatuśku kochany żyj nam jak najdłużej w dobrym zdrowiu, radości i szczęściu. Kochamy Cie".

Nie brak jednak komentarzy, w których internauci wyrażają zaskoczenie wiekiem taty Ewy. Absolutnie nie wygląda na swój wiek.

"Pokazuje zdjęcie mężowi i mówię, że tata Ewy Chodakowskiej ma dzisiaj urodziny, zgadnij ile kończy lat. Mąż odpowiada „56” Także z okazji 56 urodzin życzymy zdrowia przede wszystkim. Jak będzie zdrowie to będzie wszystko!" - pisze jedna z komentujących. "Mój mąż wytypował 67" - stwierdza inna.  Jeszcze kolejna - 60. My też nie dalibyśmy więcej. Przyłączamy się do życzeń.

Ewa Chodakowska pokazała ciało bez retuszu

RadioZET.pl/AS