Zamknij

Ewa Chodakowska przerwała milczenie. Jej mąż jest w szpitalu, przechodzi operację

Patrycja Chudolińska
28.02.2020 16:36
Ewa Chodakowska
fot. Instagram/@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska stara się utrzymywać kontakt z fanami przez swoje media społecznościowe. Trenerka rzadko opowiada jednak o rzeczach bardzo prywatnych. Teraz przerwała milczenie w trudnej dla niej sprawie. Przyznała, że jej mąż znajduje się w szpitalu i właśnie został przewieziony na operację.

Ewa Chodakowska opublikowała zdjęcie z maseczką ochronną

Ewa Chodakowska regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Trenerka dba o dobry kontakt ze swoimi obserwatorami. Często im pomaga, radzi oraz ich motywuje. Rzadko jednak wspomina o sprawach prywatnych, zwłaszcza tych trudnych. Na zdjęciach Ewa Chodakowska zazwyczaj jest pełna radości i energii. Nic dziwnego, że najnowsze zdjęcie gwiazdy szybko przykuło uwagę jej fanów.

Ewa Chodakowska pokazała selfie ze szpitalnego korytarza. Trenerka nie uśmiecha się, jest w luźnym dresie i bez makijażu a na twarzy ma założoną maseczkę ochronną.

Mąż Ewy Chodakowskiej jest w szpitalu, przechodzi operację

Trenerka w opisie pod fotografią zdradziła, co się dzieje. Okazuje się, że jej ukochany mąż Lefteris Kavoukis właśnie przechodzi operację. Gwiazda na samym początku przyznaje, że długo milczenia i nie wiedziała, czy dzielić się z fanami tą informacją.

- Miałam nic nie pisać... Ale ja nie potrafię nie pisać... „Ewka! A ty nigdy nie masz słabszych dni? No weź... powiedz, że jesteś taka, jak my wszystkie”... No...
nie pozostaje mi nic innego jak zacząć od: PRZEPRASZAM - i dalej - WYBACZ... ale ja nie mam złych dni... z wyboru... Nie budzę się „jakaś taka dziś nie w sosie”... Nie wstaje z łóżka „lewą nogą”... Nie mam w zwyczaju MARUDZIĆ... (...) Nie mam śmiałości narzekać na pierdolety... nie tylko dlatego, że czytam Wasze historie... ale też dlatego, że raz na czas moje życie przypomina mi, CO TAK NAPRAWDĘ JEST WAŻNE... Jestem w Atenach... Od niecałych dwóch tygodni... Lelo właśnie został zabrany na sale operacyjną... Przed nim półtoragodzinna operacja... I chociaż wiem, że wszystko będzie dobrze, czuję tę bezsilność... Mam kamień zamiast żołądka... Na klatce piersiowej stoi słoń... Tłumaczę sobie, że takie sytuacje, spotykają nas po to, żeby zauważać i doceniać każdy dzień - napisała.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Ewa Chodakowska podkreśliła, że wie, iż wszystko zakończy się dobrze. Nie zdradziła jednak, o jaki konkretnie zabieg chodzi. Fani i znajomi w komentarzach wspierają ją i jej ukochanego.

- Zdrówka kochana!

- Oj kochana, trzymajcie się tam dobrze.

- Co się stało?! Dlaczego operacja?

- Pozdrawiam gorąco i trzymam mocno kciuki... Będzie dobrze.

- Ewulka! Przesyłam mnóstwo mocy w Twoją stronę! Trzymaj się. Dużo zdrowia dla Lelo, na pewno wszystko będzie dobrze.

- Zdrówka dla Lefterisa. Nie ma nic gorszego, niż patrzeć na cierpienie bliskiej osoby... - czytamy w komentarzach.

My również życzymy mężowi Chodakowskiej szybkiego powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/PCh