Zamknij

Ewa Chodakowska rozdaje pieniądze? Trenerka padła ofiarą oszustów

21.10.2020 21:17
Ewa Chodakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Chodakowska znów padła ofiarą oszustów. Tym razem ktoś, podszywając się pod nią, twierdzi, że trenerka rozdaje pieniądze. "Choda" apeluje do fanów i prezentuje fałszywe konto.

Ewa Chodakowska jest tak popularna w sieci, że po raz kolejny pojawiły się osoby, które na tej popularności chcą skorzystać - a dokładniej mówiąc, próbują oszukać innych. Trenerka zamieściła na Instagramie apel do fanów o zgłaszanie fałszywego konta, na którym oszuści przekonują, że Choda rozdaje pieniądze.

Zobacz także: Ewa Chodakowska ma nowego "wroga"? Justyna Bolek zarzuca jej brak wiedzy

Ewa Chodakowska apeluje do fanów

Jak zaznaczyła Chodakowska, nie wie dokładnie, jakie są konsekwencje brania udziału w "zabawie". Sugeruje, że może to być próba wyłudzania danych. Ma ona polegać na zgadnięciu liczby, za co 600 osób, którym się to uda, zgarnąć ma łącznie 20 tysięcy złotych. To kolejny raz, kiedy wizerunek Ewy Chodakowskiej został wykorzystany przez oszustów. Wcześniej trenerka rzekomo promowała preparaty odchudzające. Wtedy zapowiadała podjęcie kroków prawnych i z pewnością w obecnej sytuacji nie pozostanie bezczynna. Teraz apeluje o zgłaszanie fałszywego konta.

"Alarm. Proszę zgłaszajcie ten profil na Facebooku E COdakowsKA to oszustwo! Wygląda jakbym prowadziła transmisję na żywo. To jest fake, nie mam z tym nic wspólnego!!! Jest napisane, że rozdaję pieniądze jak ktoś zgadnie liczbę. Nie wiem jakie są tego konsekwencje, czy coś musicie wypełnić, podać swoje dane etc. Proszę, nie róbcie tego" - pisze Chodakowska.

RadioZET.pl/AS