Zamknij

Ewa Chodakowska składa świąteczne i noworoczne życzenia

Redakcja
21.12.2017 14:57
Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Ewa Chodakowska już czuje święta. Zorganizowała swoim współpracownikom wigilijną kolację i skorzystała z okazji, by złożyć wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia.

Na Instagramie Ewa Chodakowska podzieliła się zdjęciem z wieczoru wigilijnego ze swoimi współpracownikami. Trenerka przyznała, że w życiu ma szczęście do ludzi, którzy ją otaczają.

"Dzień pełen wrażeń, ciepłych życzeń, przytulasów, zadyszki, palących mięśni, uśmiechu, krzyku motywacji, 16 godzin - i cała gama kolorowych emocji. Padam o 23:06 na sofę, z uśmiechem na mordce. Mam wspaniałych ludzi wokoło. Tak ekipa na planie, TEAM w firmie, jak podopieczni w clubie. Mogę śmiało powiedzieć MAM SZCZĘŚCIE DO LUDZI" - napisała. Oprócz tego znalazła też moment na złożenie świątecznych i noworocznych życzeń (choć na te drugie dosyć jeszcze wcześnie). Czego nam życzy?

"Składam Ci pierwsze życzenia świąteczno-noworoczne, bo tych troszkę w tym roku będzie. Otaczaj się ludźmi, którzy dobrze Ci życzą, którzy lubią to, co robią, którzy mają pasje, podają rękę, kiedy upadasz, klepią po ramieniu, kiedy się smucisz, skaczą pod sufit, kiedy jesteś szczęśliwa. Z takimi ludźmi SUKCES MUROWANY Dziękuje całej swojej ekipie (...). Kochani!! Dziękuje za kolejny rok i nie mogę się doczekać tego co przyniesie następny. Kierunek jest jeden. LECIMY W KOSMOS!".

RadioZET.pl/SA