Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Chodakowska składa świąteczne i noworoczne życzenia

21.12.2017 14:57

Ewa Chodakowska już czuje święta. Zorganizowała swoim współpracownikom wigilijną kolację i skorzystała z okazji, by złożyć wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia.

Ewa Chodakowska fot. Instagram

Na Instagramie Ewa Chodakowska podzieliła się zdjęciem z wieczoru wigilijnego ze swoimi współpracownikami. Trenerka przyznała, że w życiu ma szczęście do ludzi, którzy ją otaczają.

"Dzień pełen wrażeń, ciepłych życzeń, przytulasów, zadyszki, palących mięśni, uśmiechu, krzyku motywacji, 16 godzin - i cała gama kolorowych emocji. Padam o 23:06 na sofę, z uśmiechem na mordce. Mam wspaniałych ludzi wokoło. Tak ekipa na planie, TEAM w firmie, jak podopieczni w clubie. Mogę śmiało powiedzieć MAM SZCZĘŚCIE DO LUDZI" - napisała. Oprócz tego znalazła też moment na złożenie świątecznych i noworocznych życzeń (choć na te drugie dosyć jeszcze wcześnie). Czego nam życzy?

"Składam Ci pierwsze życzenia świąteczno-noworoczne, bo tych troszkę w tym roku będzie. Otaczaj się ludźmi, którzy dobrze Ci życzą, którzy lubią to, co robią, którzy mają pasje, podają rękę, kiedy upadasz, klepią po ramieniu, kiedy się smucisz, skaczą pod sufit, kiedy jesteś szczęśliwa. Z takimi ludźmi SUKCES MUROWANY Dziękuje całej swojej ekipie (...). Kochani!! Dziękuje za kolejny rok i nie mogę się doczekać tego co przyniesie następny. Kierunek jest jeden. LECIMY W KOSMOS!".

RadioZET.pl/SA

Oceń