Zamknij

Ewa Chodakowska skrytykowana przez fankę: „Ile można to du*sko oglądać?”

Sylwia Wamej
10.12.2019 10:26
Ewa Chodakowska
fot. Artur zawadzki/ Reporter/ East News

Ewa Chodakowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Chętnie publikuje również zdjęcia w bikini. Jedna z fanek trenerki skrytykowała kolejne rozebrane zdjęcie Ewy, eksponującej pupę. Chodakowska postanowiła jej odpowiedzieć.

Ewa Chodakowska skrytykowana przez fankę. Poszło o zdjęcie pupy

Ewa Chodakowska to gwiazda, która chętnie publikuje zdjęcia wyrzeźbionego ciała. Trenerka często zamieszcza zdjęcia w bikini, eksponując idealne pośladki. Gwiazda motywuje w ten sposób inne kobiety do ćwiczeń. Jednak wygląda na to, że nie wszystkim paniom podoba się tak częste eksponowanie pupy przez Ewę. Jedna z fanek napisała wprost, że Ewa przesadza z liczbą zdjęć pośladków.

Ileż można to dupsko, Ewka, oglądać? Wiemy, jakie masz – napisała jedna z fanek trenerki. Chodakowska postanowiła jej odpowiedzieć w zabawny sposób. Do końca wyzwania pt. "Duuupsko z BeActiveTv". Jeszcze dwa tygodnie. Cierpliwości – napisała. 

Oczywiście wiernym fankom Chodakowskiej w ogóle nie przeszkadzają zdjęcia trenerki eksponującej pupę. Chodakowska jest dla nich wielką motywacją, co zresztą podkreślają w komentarzach.

Ew Chodakowska. Co robiła, zanim została trenerką?

Ewa Chodakowska, zanim zajęła się na dobre fitnessem, imała się wielu różnych zajęć. 37-letnia trenerka chętnie opowiada w wywiadach, jak m.in. wyjechała do Londynu, gdzie sprzątała, pracowała na zmywaku, opiekowała się dziećmi i była kelnerką. Jak mówiła w wywiadzie dla „Glamour”, od zawsze była buntowniczką.

Odkąd pamiętam, byłam buntowniczką, zawsze w kontrze. Nigdy nie płakałam w poduszkę, tylko głośno mówiłam, co mi się nie podoba. Walczyłam pazurami o swoje – mówiła Ewa Chodakowska.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW