Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Chodakowska skrytykowana za to, że nie ma dzieci. Co odpowiedziała?

13.02.2018 13:39

Ewa Chodakowska jest bardzo lubiana i ceniona przez fanki za swoją szczerość, otwartość i pozytywne podejście do życia. Swoimi przemyśleniami często dzieli się na Instagramie. Tym razem napisała o tym, jak ważna jest dla niej rodzina. Wywołało to dyskusję o tym, że... nie ma dzieci. „Żal mi ciebie” — napisała jej internautka. Co odpowiedziała Chodakowska?

Ewa Chodakowska dzieci fot. screen

Prawdopodobnie nie spodziewała się, jaka dyskusja pojawi się pod jej postem. Obok komentarzy osób, które zgadzają się z punktem widzenia Chodakowskiej, pojawiła się przykra uwaga, dotycząca tego, że trenerka nie ma jeszcze dzieci.

„Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne” — pisze internautka. Post ten sprowokował inne kobiety do wymiany zdań na temat podejścia do macierzyństwa i faktu, że kobietom coraz trudniej po prostu nie mieć dzieci, bo stale spotykają się z pytaniami „kiedy” albo komentarzami, że „już późno”.

Ewa nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. „Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas” — odpisała, a w kolejnym komentarzu dodała, że jeszcze nie jest jej czas.

„Myślę ze za trzy lata. Jest jakaś presja, zwłaszcza w Polsce, ze kobieta około 40 to już za stara na dzieci. A ja uważam, że kobieta około 40 staje się właśnie kobietą świadomą, dojrzałą emocjonalnie, gotową. W moim przypadku dochodzi jeszcze styl życia jaki prowadzę i tego zalety, które pozwalają mi przesunąć granice wymarzonego momentu. Mój organizm ma 25 lat, nie 35, a pesel mnie nie interesuje. Jestem w lepszej kondycji niż niejedna 20stka” — napisała trenerka.

W zupełności się z tym zgadzamy!

RadioZET.pl/SA

Oceń