Zamknij

Ewa Chodakowska skrytykowana za to, że nie ma dzieci. Co odpowiedziała?

Redakcja
13.02.2018 13:39
Ewa Chodakowska dzieci
fot. screen

Ewa Chodakowska jest bardzo lubiana i ceniona przez fanki za swoją szczerość, otwartość i pozytywne podejście do życia. Swoimi przemyśleniami często dzieli się na Instagramie. Tym razem napisała o tym, jak ważna jest dla niej rodzina. Wywołało to dyskusję o tym, że... nie ma dzieci. „Żal mi ciebie” — napisała jej internautka. Co odpowiedziała Chodakowska?

Prawdopodobnie nie spodziewała się, jaka dyskusja pojawi się pod jej postem. Obok komentarzy osób, które zgadzają się z punktem widzenia Chodakowskiej, pojawiła się przykra uwaga, dotycząca tego, że trenerka nie ma jeszcze dzieci.

„Wszystko super i piękne, cudowne życie prowadzisz. Aczkolwiek żal mi ciebie bardzo, gdyż jako kobieta w tak zaawansowanym wieku nie masz dzieci. To smutne” — pisze internautka. Post ten sprowokował inne kobiety do wymiany zdań na temat podejścia do macierzyństwa i faktu, że kobietom coraz trudniej po prostu nie mieć dzieci, bo stale spotykają się z pytaniami „kiedy” albo komentarzami, że „już późno”.

Ewa nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. „Kochanie, w obliczu XXI wieku 40-latki rodzą bez całej otoczki zaawansowanego wieku. Niech nie będzie ci mnie żal. Będę miała dzieci wtedy, kiedy chce. Nie wtedy, kiedy innym się wydaje, że powinnam. Mam czas” — odpisała, a w kolejnym komentarzu dodała, że jeszcze nie jest jej czas.

„Myślę ze za trzy lata. Jest jakaś presja, zwłaszcza w Polsce, ze kobieta około 40 to już za stara na dzieci. A ja uważam, że kobieta około 40 staje się właśnie kobietą świadomą, dojrzałą emocjonalnie, gotową. W moim przypadku dochodzi jeszcze styl życia jaki prowadzę i tego zalety, które pozwalają mi przesunąć granice wymarzonego momentu. Mój organizm ma 25 lat, nie 35, a pesel mnie nie interesuje. Jestem w lepszej kondycji niż niejedna 20stka” — napisała trenerka.

W zupełności się z tym zgadzamy!

RadioZET.pl/SA