Zamknij

Ewa Chodakowska słuchała kiedyś metalu. A teraz?

Redakcja
03.07.2018 14:40
Ewa Chodakowska
fot. Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska podzieliła się z fanami informacją o swojej ulubionej muzyce. Co może zaskoczyć, wyjaśniła, że słuchała kiedyś metalu. A teraz? W jej duszy gra zupełnie inny styl. Droga przemian muzycznych Chodakowskiej jest bogata.

Ewa Chodakowska ma ze swoimi fankami bardzo dobry kontakt. Regularnie dzieli się z nimi różnymi informacjami na swój temat. Teraz postanowiła zdradzić, jaka jest jej ulubiona muzyka. Zrobiła to przy okazji koncertu Beyonce i Jay-Z, który odbył się 30 czerwca w Warszawie. Na Instagramie zamieściła wideo, na którym widać ją tańczącą na trybunach. Trenerka przyznała, że nie usiadła ani na chwilę. Jak zdradziła, słuchała wielu różnych gatunków. Dodała też, że muzyka zajmuje w jej życiu bardzo ważne miejsce.

Jakiej muzyki słucha Ewa Chodakowska?

„Jakiej muzy słuchasz? Chyba Cie nie zaskoczę, jeśli powiem, że w mojej duszy gra RAP! Nie usiadłam wczoraj na sekundę przez 6 godzin... najpierw koncert, później AFTEREK [...] No... i takim oto sposobem, pożegnałam się ze skórą na palcach stóp [...]. Moja historia MUZYCZNA jest mocno zakręcona. Ze mnie taki zakrętek... Do 14 roku życia słuchałam przez siostry popu, a przez brata metalu... Sama łapałam za Nirvane... Nie czułam klimatów New Kids On the Block jak moi rówieśnicy. Byłam łobuzem. W liceum słuchałam DEAD can Dance, Hednigarny, Hoven Droven i śpiewałam w chórku zespołu metalowego. Po liceum wyleciałam do Londynu i tam odkryłam mistrza DRE i jego świtę. RAP pochłonął mnie bez reszty, a moja dusza wypełniła się po brzegi beatami. Mając 27 lat wyleciałam do Grecji i tam poznałam DEEP HOUSE. Totalny odlot. Muzyka jest bardzo ważna w moim życiu.. Każdy wymieniony kierunek muzyczny w jakimś stopniu definiuje jakiś etap mojego życia. Życie bez muzyki?” – pyta retorycznie.

Wiedzieliście, że Chodakowska ma aż tak przekrojowy gust muzyczny?

RadioZET.pl/SA