Zamknij

Ewa Chodakowska szuka fotografa. Zapłaci oznaczeniami w mediach społecznościowych

Patrycja Chudolińska
02.03.2020 13:37
Ewa Chodakowska
fot. Instagram/@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska po raz kolejny wywołała burzę w internecie. Trenerka poszukuje fotografa na imprezę urodzinową swojej siostrzenicy. Zamiast wynagrodzenia oferuje oznaczenia na zdjęciach w mediach społecznościowych.

Ewa Chodakowska szuka fotografa na urodziny siostrzenicy

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej popularnych trenerek w Polsce. Ostatnio głośno było o jej szczerym wywiadzie w programie "W roli głównej". Podczas rozmowy z Magdą Mołek celebrytka ujawniła, że miewa czasem gorsze dni. Za jeden z najtrudniejszych momentów życia uważa ten, który wiązał się z chorobą jej siostrzenicy, Vanessy. Dziewczyna jest bardzo bliska Ewie.

Okazuje się, że już niebawem Vanessa będzie świętować osiemnaste urodziny. Z tej okazji Chodakowska postanowiła zorganizować huczną imprezę, o której "będzie mówiło całe Podkarpacie". Trenerka rozpoczęła poszukiwania fotografa, który uwieczni szczęśliwe chwile. Okazuje się jednak, że nie chce płacić za wykonane usługi w "tradycyjny" sposób.

Ewa Chodakowska oferuje barter za pracę fotografa

W niedzielę internet obiegł mail, który dotarł do jednego z fotografów. Jest to oferta pracy od samej Ewy Chodakowskiej. Za wykonywanie zdjęć na urodzinach Vanessy fotograf mógłby otrzymać wynagrodzenie w barterze - oznaczenie w relacji na Instagramie i na zdjęciach w mediach społecznościowych.

- Dożyliśmy czasów, kiedy milionerzy ustami swoich współpracowników błagają o pracowanie dla nich za darmo, zamiast normalnie, cywilizowanie zapłacić za czyjąś pracę. Proszą nie tylko o usługi dla siebie, ale także dla swojej rodziny. Wszelkim celebrytom przypominamy, że podpisanie autora to nie łaska lub barter, ale PRAWNY OBOWIĄZEK - skomentował profil Fototanio.

Dziennikarze skontaktowali się z menadżerką Ewy Chodakowskiej, aby ta skomentowała zaistniałą sytuację.

- Współpraca barterowa nie jest ofertą współpracy "za darmo", a ofertą wymiany wzajemnych świadczeń. Jeśli ktoś nie jest nią zainteresowany, dziękuje za nią lub składa kontrofertę. Zdarza się, że takie propozycje wychodzą od samych fotografów. Regularnie propozycje współpracy barterowej składane są także Ewie Chodakowskiej przez firmy. Jest to przyjęte na rynku. Współprace barterowe nie stanowią więcej niż trzy procent działań Ewy Chodakowskiej - wyjaśniła przedstawicielka w rozmowie z "Pudelkiem".

Co o tym myślicie?

Zagłosuj

Co sądzisz o ofercie Ewy Chodakowskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh