Zamknij

Ewa Chodakowska w ciemnych włosach. Opowiedziała o początkach kariery [FOTO]

04.07.2020 12:21
Ewa Chodakowska w ciemnych włosach
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Ewa Chodakowska postanowiła opowiedzieć o tym, jak radziła sobie na początku kariery. Przy okazji pokazała zdjęcie w ciemnych włosach. Trenerka zdradziła, że potrzebowała ogromnej motywacji, by po powrocie do Polski zacząć wszystko niemal od nowa.

Ewa Chodakowska to obok Anny Lewandowskiej najpopularniejsza trenerka i specjalistka od zdrowego stylu życia w naszym kraju. Specjalizuje się w treningu HIT i od lat jest wzorem do naśladowania dla wielu Polek, zarówno pod względem dbania o sylwetkę, jak i wprawnego prowadzenia doskonale prosperującego biznesu. "Choda" ma na swoim koncie występy w programach telewizyjnych, płyty DVD z treningami, a nawet własną platformę VOD. W 2015 roku została redaktorką naczelną miesięcznika "Be Active. Dietetyka & Fitness" oraz znalazła się na 3. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych Polek sporządzonego przez Gazetę Wyborczą.

Nie każdy wie jednak, jak rozpoczęła się ogromna kariera Chodakowskiej. Trenerka postanowiła podzielić się z fanami swoją historią za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała obszerny wpis. Pokazała także, jak lata temu wyglądała jako brunetka.

 Ewa Chodakowska zostanie mamą? Trenerka rozwiała wątpliwości fanów

Ewa Chodakowska ok trudnych początkach. Zaczynała biznes od zera?

Ewa Chodakowska przez lata mieszkała z mężem w Grecji i to tam po raz pierwszy zajęła się fitnessem. Kiedy postanowiła powrócić do Polski, nie była wielką gwiazdą i musiała zaczynać od początku.

- 9 lat temu wróciłam do Warszawy. Z oszczędnościami na pół roku. Na taki okres wynajęłam mieszkanie 40 m2 na Żoliborzu. Miałam 29 lat i zaczynałam od zera. Głęboki wdech."Choda! Masz 6 miesięcy, żeby się ogarnąć! - zdradziła na Instagramie.

Chodakowska nie ukrywa, że przełomowym momentem było rozpoczęcie współpracy z jednym z miesięczników, którego redaktor naczelna dała zadanie, na podstawie którego oceniła determinację Ewy. Ta sprostała wyzwaniu i wydała swoje pierwsze DVD z treningami.

- Asia nie zdejmowała ze mnie wzroku. Na co usłyszałam: Nieważne, co robiłaś w Grecji, ważne, co jesteś w stanie zrobić tutaj. Musisz mi udowodnić, że masz moc. Jeśli do końca tygodnia na fanpage "SHAPE" będzie 2 tysiące osób, wydam Ci nie jedną, a 3 DVD w tym roku - czytamy.

Determinacja Chodakowska opłaciła się z nawiązką, a jej historia z pewnością może inspirować.

Ewa Chodakowska w ciemnych włosach
fot. instagram:@chodakowskaewa