Zamknij

Ewa Chodakowska twarzą linii biżuterii. Pozuje w stroju kąpielowym [WIDEO]

Redakcja
27.02.2019 14:10
Ewa Chodakowska twarzą linii biżuterii. Pozuje w stroju kąpielowym [WIDEO]
fot. Instagram:@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza obecnie polska trenerka fitness, została twarzą kampanii promującej linię biżuterii. Wzięła udział w sesji zdjęciowej, pozując na wulkanicznej wyspie w stylizacji współczesnej Afrodyty.

Ewa Chodakowska nazywana jest często „polską królową fitness”. Nie ulega wątpliwości, że obok Anny Lewandowskiej, jest najpopularniejszą trenerką w kraju i miała niebagatelny wpływ na wzrost zainteresowania sportem i zdrowym stylem życia wśród Polaków. Ewa jest autorką sześciu książek oraz kilkunastu płyt z treningami i poradami dotyczącymi diet i ćwiczeń. Na swoim koncie ma rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness. Prowadziła program telewizyjny „Be Active”, a od 2015 roku jest redaktor naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”. Regularnie organizuje również warsztaty treningowe.

Chodakowska jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,5 miliona użytkowników. Nic więc dziwnego, że Ewa jest rozchwytywana przez największe marki, które chętnie wykorzystują jej wizerunek do promowania swoich produktów. Obecnie trenerka jest twarzą kampanii reklamowej biżuterii W.KRUK.

Ewa Chodakowska w kampanii W KRUK
fot. Instagram:@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska promuje biżuterię

Chodakowska promuje swoją osobą OHELO, nową linię biżuterii. Wcześniej twarzą marki była Martyna Wojciechowska. Na potrzeby sesji zdjęciowej Ewa pozbyła się treningowych strojów, w których najczęściej ją oglądamy, i została wystylizowana na „współczesną Afrodytę”. W jednoczęściowym kostiumie kąpielowym i zwiewnej sukience przechadza się po wulkanicznej wyspie. Trenerka prezentuje się świetnie, a złota biżuteria dodaje jej uroku. Jak czytamy w materiale prasowym:

Ewa Chodakowska od lat pokazuje, że jutro zaczyna się dziś. W momencie, w którym odważymy się rozpocząć walkę o siebie, swoje marzenia, swoje cele. Nowa Ambasadorka W.KRUK jest jak OHELO. Niezwykła, niezłomna i niezależna roślina występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego – pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny. Tak, by inne rośliny mogły podążać za nią”.

Sama Chodakowska pochwaliła się współpracą z W.KRUK na Instagramie. Zapowiedziała także, że swoje honorarium zamierza przekazać na cele charytatywne.

Ten projekt jest jednym z najbliższych memu sercu i jest ściśle powiązany z moimi działaniami charytatywnymi.. Kontynuując akcje »Stop Przemocy« przeznaczam swoje honorarium, na dom »Sowa«, działający z ramienia Centrum Praw Kobiet. Dom, w którym ukrywają się ofiary przemocy. Sukces ma sens tylko wtedy, kiedy służy innym” – podsumowała.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/MF