Zamknij

Ewa Chodakowska wypowiada hejterom wojnę

Redakcja
14.05.2018 14:22
Ewa Chodakowska
fot. Instagram

- Będę ostro reagować na przypadki mowy nienawiści w sieci, szukając sprawiedliwości w sądzie - zapowiedziała w jednym z wywiadów Ewa Chodakowska. Trenerka ma już dość i chce pokazać, gdzie leżą granice krytyki i obrażania.

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół - głosi znana sentencja. Nic dziwnego, że coraz popularniejsza Ewa Chodakowska spotyka się z coraz większym hejtem ze strony osób, które za nią nie przepadają. Trenerka wielokrotnie podkreślała, że to, co osiągnęła, i to, co nadal rozwija, zawdzięcza swojej ciężkiej pracy, wysiłkowi i ogromnemu poświęceniu. Przez lata budowała swoją markę, jednak co chwila spotyka się z przejawami hejtu w sieci.

Chodakowska będzie z hejtem walczyć w sądzie

W mediach społecznościowych nie jeden raz apelowała do krytykujących ją osób o to, by zmieniły swoje podejście do życia. W rozmowie z magazynem "Flesz" trenerka przyznała, że polubowne metody odkłada na bok.

- Hejt w stosunku do mnie mocno zelżał przez ostatnie lata. Ja sama też potrafię znieść dużo więcej. Ale kiedy pojawiają się osoby, które próbują mnie bezkarnie obrażać, pokazuję im, że są granice. Jestem silną babką z Sanoka, nie dam sobie wejść na głowę! Nikt nie ma prawa nazywać drugiego człowieka "gównem", "pustakiem", ani używać innych inwektyw. Będę ostro reagować na przypadki mowy nienawiści w sieci, szukając sprawiedliwości w sądzie - powiedziała.

W tej sprawie mocno wspiera ją jej mąż, Lefteris:

Podziwiam Ewę za to, że nigdy nie płacze, gdy spotyka ją ludzka zawiść i bezmyślność, bo na to szkoda jej łez. Wiele kobiet nie wytrzymałoby takiej presji - powiedział Kavoukis.

RadioZET.pl/Party/SA