Zamknij

Ewa Chodakowska zagrała w filmie. Wkrótce zobaczymy ją w kinach

Redakcja
04.10.2018 15:53
Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Ewa Chodakowska bez dwóch zdań ma właśnie swoje pięć minut. Cieszy się ogromną popularnością, a jej biznes to kura znosząca złote jaja. Teraz okazuje się, że trenerka postanowiła zagrać w filmie. Już niebawem będzie można zobaczyć ją w kinach w produkcji z Szycem i Domagałą.

Chodakowska znów zaskoczyła swoich fanów. Tym razem zagrała w filmie. Informacją o tym pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że chodzi o produkcję z udziałem m.in. Borysa Szyca i Pawła Domagały: „Serce nie sługa”. Film już niebawem będzie w kinach – premiera zapowiedziana została na 5 października.

Ewa Chodakowska w filmie „Serce nie sługa”

„A teraz, z zupełnie innej beczki. Na samą myśl dłonie się pocą. Ufff! ZAPRASZAM DO KIN. Tak, tak, dobrze słyszałaś. Wystąpiłam gościnnie w filmie »Serce nie sługa«” – napisała Choda i za chwilę dodała, że nie jest to co prawda duża rola i nie można tu mówić o „grze”, ale projekt ten był dla niej dużym wyzwaniem, bo... grała samą siebie.

1

„Nie można tutaj mówić o grze. A może inaczej: zagrałam siebie, co ponoć jest najtrudniejsze. Trenerka Ewa, daje się we znaki głównym bohaterom (Szyc i Domagała). Trzeba przyznać ze chłopcy w realu mają świetną formę, natomiast w filmie pięknie zagrali zadyszkę! »Serce nie sługa« OD JUTRA W KINACH, a ja dzisiaj pędzę na premierę” – pochwaliła się na koniec.

Na pewno wiele jej fanek wybierze się do kina.

RadioZET.pl/SA