Zamknij

Ewa Chodakowska zamyka swój projekt. „Pieniądze to nie wszystko”

Maciej Friedrich
19.11.2019 12:24
Ewa Chodakowska zamyka swój projekt. „Pieniądze to nie wszystko”
fot. Piotr Molecki/East News

Ewa Chodakowska, podobnie jak Anna Lewandowska, jest kobietą czynu i z powodzeniem rozwija coraz to nowe gałęzie działalności. Tym bardziej zaskoczeni byli fani, gdy trenerka poinformowała, że rezygnuje z jednego ze swoich projektów. Czemu podjęła taką decyzję?

Ewa Chodakowska to trenerka, która w idealny sposób połączyła pasję do sportu i zdrowego stylu życia z biznesem. Wymieniana jest, obok Anny Lewandowskiej, jako jedna z najbardziej wpływowych Polek. Wszystko za sprawą różnorodnych projektów, które przynoszą Chodakowskiej nie tylko popularność, ale i wielkie pieniądze. Płyty DVD z treningami, catering dietetyczny czy obozy treningowe to jedne z wielu działalności sportsmenki. Nieoczekiwanie jednak w mediach społecznościowych Ewa poinformowała o zamknięciu jednego z projektów, którzy cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Chodzi o zagraniczne Tygodnie Metamorfozy.

Ewa Chodakowska zamyka jeden z projektów? Nawiązała do życia rodzinnego

Jednym z projektów Ewy Chodakowskiej są obozy treningowe nazywane Tygodniami Metamorfozy. Do tej pory można było wybierać między wersją krajową oraz zagraniczną, realizowaną między innymi na Malediwach. W mediach społecznościowych Ewa poinformowała, że rezygnuje z prowadzenia obozów zagranicznych.

Pomimo wyprzedanych miejsc, pomimo wspaniałych uczestników, pomimo cudownej energii, podjęłam decyzje, która zaskoczy niejedną osobę. To ostatni egzotyczny Tydzień Metamorfozy. Dla tych z Was, które myślały, ze tylko czekam na „kokosy” z zagranicznych wyjazdów. Babeczki moje! To tylko dodatek, a pieniądze to nie wszystko. Czasu z bliskimi nie kupi się za żadne pieniądze [...] Poza tym, ile razy czytałam oburzone komentarze, że ceny egzotycznych Tygodni Metamorfozy są tylko dla wybranych. Koniec z tym! – czytamy w poście trenerki.

Chodakowska podkreśliła jednak, że krajowe Tygodnie Metamorfozy nadal będą organizowane, choć nie tak często, jak do tej pory. Przypomnijmy, że w październiku Ewa zrezygnowała z roli jurorki „Dance, dance, dance.

Zagłosuj

Regularnie uprawiasz sport?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF