Zamknij

Ewa Chodakowska planuje ciążę? "Jesteśmy na to gotowi"

Maciej Friedrich
26.02.2020 11:22
Ewa Chodakowska planuje ciążę? "Jesteśmy na to gotowi"
fot. Instagram:@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce, w wywiadzie zdecydowała się na szczere wyznanie. Zapytana o macierzyństwo zdradziła, ile planuje zaczekekać z decyzją o zajściu w ciążę. Kiedy Ewa chciałaby zostać mamą?

Ewa Chodakowska to najpopularniejsza w Polsce trenerka personalna i instruktorka fitness. Podobnie jak Anna Lewandowska, swoją pasję do sportu i zdrowego stylu życia połączyła ze smykałką do biznesu, tworząc prężnie działającą markę. Obozy treningowe, płyty z ćwiczeniami i poradniki to tylko niewielka część działalności Chodakowskiej.

Ewa może pochwalić się ogromną popularnością. Mogliśmy oglądać ją w "Pytaniu na śniadanie" i "Dzień Dobry TVN", była także jurorką tanecznego show "Dance, dance, dance". Prywatnie od 2013 roku jest żoną trenera personalnego Lefterisa Kwuskisa. Fani "królowej fitness" zastanawiali się, czy natłok zawodowych wyzwań spowodował, że nie ma ona czasu na macierzyństwo.

 Profil Ewy Chodakowskiej został zhakowany? Trenerka jest wściekła: "Mój prawnik miał co robić"

Ewa Chodakowska szczerze o ciąży. Kiedy zdecyduje się na dziecko?

Ewa Chodakowska była gościem programu "W roli głównej". W rozmowie z Magdą Mołek 38-letnia trenerka szczerze opowiedziała o planach związanych z powiększeniem rodziny.

- A Ty sobie wyobrażasz, że tak ćwiczysz na tej macie i tam są dzieci? - zapytała prowadząca.

- Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas - odparła Ewa.

Mołek nie dała za wygraną i postanowiła dopytać Chodakowską, czy zastanawiała się, kiedy chciałaby zostać mamą. Gwiazda wyznała, że są z mężem przygotowani na powiększenie rodziny, zaplanowali już nawet termin.

- Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata - stwierdziła Ewa.

Oznacza to, że Chodakowska dołączyłaby do grona znanych mam w wieku 40 lat.

RadioZET.pl/gala.pl/MF