Zamknij

Ewa Chodakowska nigdy nie ćwiczyła na siłowni? Trenerka zdradziła swoje sekrety

Maciej Friedrich
27.03.2020 15:12
Ewa Chodakowska nigdy nie ćwiczyła na siłowni? Trenerka zdradziła swoje sekrety
fot. Instagram:@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska postanowiła zdradzić szczegóły swojego planu treningowego i odpowiedzieć na pytania fanów. Zdradziła, że nigdy nie trenowała swojego ciała na siłowni. Jak to możliwe, że osiągnęła takie efekty?

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet wzór do naśladowania. Jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce miała niebagatelny wpływ na popularyzowanie mody na zdrowy styl życia i treningi. Co więcej, podobnie jak  Anna Lewandowska, połączyła sportową pasję ze smykałką do interesu, tworząc prawdziwe biznesowe imperium.

Wiele fanek Ewy Chodakowskiej jest zainspirowanych idolką i chce podążać jej śladami. Trenerka postanowiła rozwiać ewentualne wątpliwości fanek i opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym opowiada o swoim planie treningowym. Odpowiedziała także na wiele pytań nurtujących jej wielbicieli i wielbicielki.

Ewa Chodakowska planuje ciążę? "Jesteśmy na to gotowi"

Ewa Chodakowska zdradza sekrety treningów. Nigdy nie korzystała z siłowni?

Choć dla wielu osób taka informacja będzie szokująca, Ewa Chodakowska komentując post jednej z fanek, oznajmiła, że nigdy nie trenowała na siłowni.

- Ale ja w życiu nie trenowałam na siłowni. Moje ciało to dodatni bilans kalorii i małe dodatkowe obciążenia. Tylko moje programy, od zawsze - poinformowała.

Ewa opowiedziała, jak wygląda jej dzienny tryb treningowy. Trenerka poświęca około 30-45 minut na pracę nad sylwetką i kondycją.

- Na trening przeznaczam 30-45 min dziennie, 4-6 razy w tygodniu. Mieszam treningi kondycyjne ze wzmacniającymi. Przy biegu kondycyjnym zwiększam tempo wykonywanych ćwiczeń, nie gubiąc przy tym techniki. Przy treningu wzmacniającym dorzucam hantle i obciążenia na nogi. Na chwilę obecną po 1,5-2 kg na ramiona, na nogi obciążniki max. do dwóch kilo lub taśmy oporowe - czytamy.

Chodakowska podkreśla, że ważne jest urozmaicanie treningów, by nie znudzić się ćwiczeniami i mieć przed sobą stale nowe wyzwania. A wy ćwiczycie "z Chodakowską"?

 Koronawirus: Ewa Chodakowska zrobiła wyprzedaż mydeł. Nie wszystkim się to spodobało

Zagłosuj

Ćwiczysz z Ewą Chodakowską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF