Zamknij

Ewa Chodakowska zostanie mamą? Trenerka rozwiała wątpliwości fanów

Patrycja Chudolińska
01.06.2020 20:30
Ewa Chodakowska
fot. Instagram/@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Fani regularnie zasypują ją pytaniami o to, dlaczego nie jest mamą. Gwiazda zdecydowała odpowiedzieć i rozwiać wątpliwości internautów.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek. Gwiazda cieszy się ogromnym gronem obserwatorów - jej profil na Instagramie śledzą prawie 2 mln ludzi. Internautów interesują nie tylko treningi i diety udostępniane przez Chodakowską, ale także jej życie prywatne. Trenerka w 2013 roku poślubiła Greka Lefterisa Kavoukisa. Małżonkowie do tej pory nie podjęli decyzji o powiększeniu rodziny.

Fanów Ewy Chodakowskiej zaczął zastanawiać brak potomstwa. Internauci dopytywali w komentarzach, czy i kiedy trenerka planuje powiększyć rodzinę. Niektórzy zaczęli sugerować również, że gwiazda nie chce mieć dzieci lub wcale nie może ich mieć. W końcu Chodakowska postanowiła odpowiedzieć na pytania i wątpliwości fanów.

Zobacz także: Ewa Chodakowska przerwała milczenie. Jej mąż jest w szpitalu, przechodzi operację

Ewa Chodakowska o macierzyństwie. Odpowiedziała na pytania fanów o ciąże

Ewa Chodakowska w jednym z ostatnich wpisów podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Przyznała, że decyzja o niepowiększaniu rodziny jest jej świadomym wyborem. Zwróciła również uwagę internautom, jak niewłaściwe jest zadawanie tego typu pytań.

- Co chwila dostaję bęcki za to, że nie jestem mamą. Wiele osób próbuje mi dać do zrozumienia, że jestem niekompletna, że jestem niewystarczająca. Hmm… Swoich dzieciaków nie mam, ale pożyczam te od siostry i kocham, kocham nad życie. Może pora przestać mówić innym, jak powinni żyć. Może najwyższa pora zacząć żyć własnym życiem. To może okazać się szalenie trudne, bo kiedy analizujemy nasze życie, zauważamy rzeczy, które zamietliśmy pod dywan, schowaliśmy do szafy, których się boimy, o których nie chcemy pamiętać. Warto się nad nimi pochylić. To nie tak kochane, że latami staram się o dziecko, którego nie mogę mieć. To jak wygląda moje życie, jest moim świadomym wyborem. Nie wyobrażam sobie, jak się czuje kobieta, która dzieci mieć nie może, a bardzo pragnie… i zderza się z takimi tekstami. Bardzo niesprawiedliwe i na pewno bardzo przykre. Może pora przestać mówić innym, jak powinni żyć. Może pora zacząć żyć swoim życiem? Nie marnuj czasu na pokazywanie palcem na innych - napisała Ewa Chodakowska.

Fani trenerki przyznali jej rację w komentarzach. Dodają, że bycie rodzicem powinno być kwestią wyboru, a inni ludzie nie powinni tak bardzo angażować się w sprawy, które ich nie dotyczą. Zgadzacie się?

RadioZET.pl/PCh