Zamknij

Ewa Dałkowska przeżyła chwile grozy. Jej dom o mało nie spłonął w pożarze

Sylwia Wamej
17.03.2020 12:29
Ewa Dałkowska
fot. Michał Woźniak/ East News

Ewa Dałkowska przeżyła prawdziwe chwile grozy. Jej dom na wsi o mały włos nie spłonął, gdy aktorka była w Warszawie. Posiadłość na szczęście udało się uratować.

Ewa Dałkowska przeżyła chwile grozy. Jej dom na wsi o mały włos nie spłonął

Ewa Dałkowska przeżyła dramat. Jak donosi serwis Pomponik.pl w chwili gdy aktorka była w stolicy, jej dom na wsi Jesówka zaczął płonąć. Gwiazda polskiego kina mieszka w nim od lat razem ze swoim mężem, producentem filmowym - Tomaszem Miernowskim.

Jak dowiedział się Pomponik.pl na posesji pary spłonęła połowa konstrukcji drewnianego budynku. Podobno szybka reakcja sąsiadów pozwoliła na uratowanie domu z płomieni. Jak podkreśla serwis, mąż Ewy Dałkowskiej z pożaru miał wydostać się bez obrażeń. Mimo zniszczeń dom Ewy Dałowskiej i Tomasza Miernowskiego jest do uratowania.

Ewa Dałkowska
fot. Polska Press/ East News

Ewa Dałkowska: W jakich filmach zagrała?

Ewa Dałkowska na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych i teatralnych. Ostatnio na szklanym ekranie pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Body/Ciało", "Smoleńsk" oraz "Artyści". Od 2008 roku jest aktorką Nowego Teatru w Warszawie. Ewa Dałkowska od lat wspiera Prawo i Sprawiedliwość.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Pomponik.pl/Sw