Zamknij

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nagrały kolędę [WIDEO]

02.12.2021 19:59
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak postanowiły nagrać dla widzów "Dzień Dobry TVN" kolędę. Do sieci trafił fragment nagrania. Jak wyszło?

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak przygotowały dla fanów "Dzień Dobry TVN" nie lada niespodziankę. Gwiazdy postanowiły nagrać razem kolędę.

Stacja TVN zaprezentowała krótki materiał o współpracy muzycznej Agnieszki Woźniak-Starak z Ewą Drzyzgą. Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że śpiewanie kiepsko jej wychodzi.

Zobacz też:  Ewa Drzyzga wykorzystana przez oszustów. Wydała oświadczenie

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nagrały kolędę [WIDEO]

"Bardzo się nie przygotowywałam do tego występu, bo nie umiem śpiewać i nie potrafię się przygotować do śpiewającego występu [...]. Mówię wszystkim od ponad dwóch tygodni, że ja nie śpiewam. Inni mi mówią »spokojnie, realizator będzie na to przygotowany«. Mam Nadzieję, że to on ma na to sposób" - wyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga są doświadczonymi dziennikarkami, które w "Dzień Dobry TVN" świetnie dogadują się i uzupełniają. Po raz pierwszy dziennikarki pojawiły się podczas emisji na żywo we wrześniu 2020 roku.

Poniżej możecie zobaczyć materiał z nagrywania wspomnianej kolędy.