Zamknij

Ewa Drzyzga - wiek, wzrost, mąż, Instagram: kim jest dziennikarka i prowadząca "DDTVN"?

01.09.2020 10:20
Ewa Drzyzga - wiek, wzrost, mąż, Instagram: kim jest dziennikarka i prowadząca "DDTVN"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Ewa Drzyzga została nową prowadzącą śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN". To polska dziennikarka, której dużą popularność przyniósł talk-show "Rozmowy w toku", w którym przez kilka lat była gospodynią. Szczegółowe informacje na temat wieku Ewy Drzyzgi, wzrostu, męża, Instagrama i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Kim jest Ewa Drzyzga? Wiek, wzrost, mąż, choroba, Instagram, "Rozmowy w toku", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat dziennikarki i nowej prowadzącej program "Dzień Dobry TVN", można znaleźć w tym artykule.

Ewa Drzyzga z Dzień Dobry TVN - kim jest prowadząca program?

Polska dziennikarka Ewa Drzyzga urodziła się w Krakowie. Ukończyła filologię rosyjską na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej. Karierę w mediach rozpoczęła w 1990 roku, odbywając staż do Polskiego Radia w Krakowie. Przez pewien czas współpracowała ze stacją TVP - zapowiadała programy oraz prowadziła rozmowy w studiu z zaproszonymi gośćmi.

Od 2000 roku Ewa Drzyzga związana jest ze stacją TVN. Dużą popularność dziennikarce przyniósł talk-show "Rozmowy w toku", w którym przez kilka lat była gospodynią. Za program była także wielokrotnie nagradzana. Później prowadziła także takie programy jak m.in. "36,6°C" czy "Narodowy Test Inteligencji". Warto także wspomnieć, że Ewa Drzyzga w 2015 roku wydała książkę "Jak ja to robię?".

Od września 2020 dziennikarka będzie prowadzić poranny program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga razem z Agnieszką Woźniak-Starak zastąpi w tym miejscu Kingę Rusin i Piotra Kraśko.

Ewa Drzyzga - wiek, wzrost, mąż, choroba, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Ewy Drzyzgi i wieku dziennikarki. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" urodziła się 1 grudnia 1967 roku, więc w 2020 skończy 53 lata. Mierzy około 167 cm.

Jakiś czas temu głośno było o chorobie Ewy Drzyzgi. Dziennikarka miała poważne problemy z kręgosłupem, co było skutkiem długotrwałego stresu. Obecnie prowadząca "DDTVN" zapewnia, że czuje się dobrze.

Pierwszym mężem Ewy Drzyzgi był Andrzej Roszak. Para jednak nie przetrwała próby czasu. W 2004 roku dziennikarka poślubiła Marcina Borowskiego, z którym ma dwóch synów - Stanisława (ur. w 2004) oraz Ignacego (ur. w 2006).

Ewa Drzyzga na Instagramie figuruje pod nazwą: ewa_drzyzga. Obserwuje ją ponad 27 tys. osób.

RadioZET.pl