Zamknij

Córka Marty Kaczyńskiej będzie nową gwiazdą sieci?

Redakcja
19.01.2018 15:45
Córka Marty Kaczyńskiej będzie nową gwiazdą sieci?
fot. Facebook

Marta Kaczyńska ma dwie córki będące owocem małżeństwa z Marcinem Dubienieckim — Martynę i Ewę. Ewa ma 15 lat i jak widać ze zdjęć, do których dotarł „Super Express”, odziedziczyła urodę i zainteresowania po mamie.

Ewa Dubieniecka na Instagramie

Dziennik opublikował na swojej stronie internetowej kilka fotografii z profilu nastolatki — bez trudu można znaleźć ją także na Facebooku.

Nie jest żadną tajemnicą, że Ewa doskonale się uczy i już na poważnie myśli o przyszłości. Nastolatka ukończyła amerykańską szkołę podstawową i jedno z najbardziej prestiżowych trójmiejskich gimnazjów. Dziewczyna używa dwóch imion — Ewa Aleksandra. Jej największą pasją, podobnie jak mamy, jest jazda konna.

ewa dubieniecka

W rozmowie z magazynem „Viva!” Marta Kaczyńska przyznała, że starsza córka przypomina Marcie zmarłego ojca, prezydenta Lecha Kaczyńskiego. — W Ewie widzę dużo mojego Taty, ma doskonałą pamięć i charyzmę, która powoduje, że jest duszą towarzystwa. Ma mnóstwo przyjaciółek — odpowiedziała z dumą mama.

ewa dubieniecka1

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości Ewa zostanie artystką.

Zobacz także

— Myślę, że jej przyszłość to sztuki plastyczne. (...) Zdolności mogła odziedziczyć po ciotecznej prababce, siostrze mojej babci, Irenie Jasiewicz Tomaszewskiej, utalentowanej malarce — uważa Marta Kaczyńska.

RadioZET.pl/SI