Zamknij

Ewa Farna kusi w różowej sukience. Pokazała ponętne zdjęcie [FOTO]

05.06.2020 14:58
Ewa Farna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ewa Farna po raz kolejny zaskoczyła fanów nowym zdjęciem. Wokalistka zapozowała seksownie w długiej, różowej sukience i odsłoniła kawałek ciała. Obserwatorzy są zachwyceni i proszą, by częściej pokazywała im się w takim wydaniu.

Ewa Farna regularnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, aby utrzymywać dobry kontakt z fanami. Wokalistka najczęściej dzieli się kulisami swojej pracy. Stara się chronić prywatność siebie oraz swoich bliskich, dlatego nieczęsto pokazuje zdjęcia rodzinne. W szczególności unika pokazywania twarzy syna. Ostatnia fotka piosenkarki jest jedną z takich, które rzadko goszczą na jej profilu.

Ewa Farna pochwaliła się zdjęciem w letniej, różowej sukience. Polsko-czeska wokalistka odsłoniła nogę w ponętnej pozie i przesłała swoim obserwatorom całusa. Zdjęcie zostało wykonane w garderobie przed jednym z występów gwiazdy. Fani są zachwyceni i proszą w komentarzach, by na Instagramie piosenkarki częściej pojawiały się tego typu fotki.

Zobacz także: Ewa Farna pokazała syna. Urocze zdjęcie polskiej piosenkarki

Ewa Farna kusi w różowej sukience. Pokazała seksowne zdjęcie

Ewa Farna podczas ciąży przybrała kilka dodatkowych kilogramów. Artystka nie przejmuje się jednak wagą. Zdaniem internautów krągłości dodają jej seksapilu.

- Ewka, ubieraj się tak zjawiskowo na koncerty plenerowe!

- Królowa.

- Piękna sukienka. I ten kolor... Miazga! Pozdrawiam serdecznie.

- Jaka bogini piękna.

- Kobieta rakieta - komplementują fani w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh