Zamknij

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Mały Artur towarzyszył jej na koncercie [FOTO]

Maciej Friedrich
11.12.2019 10:25
Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Mały Artur towarzyszył jej na koncercie [FOTO]
fot. Instagram:@ewa_farna93

Ewa Farna kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka cieszy się macierzyństwem, nadal jednak pozostaje czynna zawodowo. W sieci pochwaliła się fanom zdjęciem zza kulis, na którym pozuje z synkiem Arturem. Fotografia zachwyciła fanów.

Ewa Farna to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej estrady, która znana jest z pracowitości. Sympatię fanów zjednała sobie nie tylko wokalnym talentem, ale też otwartością i poczuciem humoru.

Piosenkarka w ostatnich miesiącach miała powody do radości nie tylko ze względu na zawodowe sukcesy. Na początku czerwca po raz pierwszy została mamą. Szczęśliwa mama nie zdecydowała się jednak na dłuższą przerwę i już w połowie lipca zagrała pierwszy koncert po porodzie. Jak się okazuje, na koncertach czasem towarzyszy jej synek Artur.

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synem. Mały Artur towarzyszył jej na koncercie

We wtorek, 10 grudnia na profilu Ewy Farnej pojawiło się zdjęcie zza kulis koncertu. Wokalistka dzień wcześniej występowała w czeskiej filharmonii. W długiej czerwonej suknie prezentowała się znakomicie, jednak nie tylko ona wzbudziła zachwyt fanów. Ewie na zdjęciu towarzyszy bowiem synek Artur, który był obecny także na koncercie. Ewa rzadko pokazuje swoją pociechę, mogliśmy więc zobaczyć, jak urósł.

Fotografia wokalistki i jej synka spotkała się z zachwytem jej wielbicieli, którzy w komentarzach komplementowali zarówno ją, jak i jej pociechę.

Podziwiam i chylę czoło, naprawdę. Teraz sama wiem jak trudno cokolwiek pogodzić z taką małą istotą.

Ślicznie macierzyństwo Pani służy. Pozdrawiam cieplutko, piękna foteczka.

Jesteś niesamowita z tym godzeniem tego wszystkiego ze sobą. Podziwiam! – czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Słuchasz Ewy Farnej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF