Zamknij

Ewa Farna nie do poznania. Gwiazda pochwaliła się smukłą figurą. "Wyglądasz fenomenalnie" [FOTO]

01.12.2020 17:50
Ewa Farna
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Ewa Farna opublikowała na Instagramie zdjęcie z koncertu, które wywołało nie lada entuzjazm, wśród jej fanów Gwiazda pokazała się w dopasowanej sukience i mocniejszym makijażu. Farna zaprezentowała też smuklejszą figurę. "Pięknie wyglądasz" - komplementowali fani.

Ewa Farna świetnie łączy obowiązki mamy z zawodowymi wyzwaniami. Gwiazda, która na co dzień mieszka w Czechach dokumentuje swoje życie na Instagramie. Polscy fani chętnie oglądają jej zdjęcia publikowane przez nią na profilu. Ostatnio Ewa pokazała się swoim wielbicielom w odmienionej wersji. W eleganckiej sukience i mocniejszym makijażu wygląda pięknie, choć nieco inaczej.

Zobacz też: Ewa Farna miała koronawirusa. Wspomniała o jednym z objawów COVID-19

Ewa Farna w odmienionej wersji. Gwiazda pochwaliła się smukłą figurą [FOTO]

W komentarzach pod zdjęciem nie zabrakło zachwytów polskich i czeskich fanów. "Ewo, wyglądasz obłędnie", "pięknie wyglądasz", "ale jesteś piękna", "wyglądasz świetnie" - pisali fani gwiazdy.

Ewa Farna nigdy nie należała do grona gwiazd przesadnie dbających o figurę i przejmujących się dodatkowymi kilogramami. Gwiazda do swojej wagi zawsze podchodziła z dystansem.

"Dobrze się czuję ze sobą, ćwiczę, staram się zdrowo odżywiać. Kocham jeździć na nartach, ale też gotować, buszować po knajpkach w Warszawie. Nie mogę do wszystkiego podchodzić tak poważnie. Co to jest za news dnia, że przytyłam pięć kilo? Przecież moim największym skarbem jest mój głos. Nie żyję z tego, że jestem modelką, ja śpiewam! Oczywiście, muszę dobrze wyglądać na scenie, ale przecież nie wszystkie musimy wyglądać tak samo" - mówiła Ewa Farna w rozmowie z "Party".

Prywatnie Ewa Farna spełnia się jako mama małego Artura i żona. W 2017 roku poślubiła kolegę z zespołu-  Martina Chobota. 

RadioZet.pl