Zamknij

Ewa Farna o dzieciach

Redakcja
28.02.2018 14:59
Ewa Farna
fot. Archiwum Radia ZET

Ewa Farna zdradziła swoje plany na przyszłość. Charyzmatyczna wokalistka chce zostać mamą!

Ewa Farna o dzieciach

Ewa Farna znana jest z tego, że niechętnie dzieli się z mediami informacjami na temat swojego życia prywatnego. O tym, że wokalistka wzięła ślub, fani dowiedzieli się już po fakcie — piosenkarka opublikowała tylko jedno zdjęcie na Instagramie z tego wydarzenia.

W rozmowie z magazynem „Twoje Imperium” Ewa zdradziła, że bardzo się cieszy z tego, że udało jej się utrzymać ślub w tajemnicy przed mediami.

— Bardzo zależało mi na tym, by utrzymać ten najważniejszy i najbardziej intymny dzień w życiu w sekrecie. Cieszę się, że nikt mnie nie zdradził i pół roku przed ceremonią nie przeczytałam w gazetach, gdzie i kiedy zostanę żoną oraz ile kosztowała moja suknia, zaś po ślubie, o tym, czy Radwańska wyglądała lepiej ode mnie i ile wina wypili goście — zdradziła wokalistka.

Zobacz także

Pojawiło się także pytanie o plany macierzyńskie Ewy. — Za dziesięć lat będę obchodzić 35. urodziny. Zapewne całe przedszkole będziemy wtedy mieli z mężem w domu! — powiedziała.

Artystka aktualnie pracuje nad nową płytą.
— Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, bo pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianię na pełen etat — wyjaśnia. Mam jednak nadzieję, że moi fani bardziej wyczekują mojej płyty niż mojego dziecka — zażartowała w styczniu tego roku w rozmowie z „Fleszem”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ewie i jej mężowi dużo miłości!

RadioZET.pl/SI