Zamknij

Ewa Farna o macierzyństwie: dlaczego nie planuje dziecka?

Redakcja
10.01.2018 11:47
Ewa Farna ciąża
fot. ons.pl

Od kiedy Ewa Farna i członek jej muzycznej ekipy - Martin Chobot - się pobrali, wokalistka stale pytana jest o to, kiedy planuje zajście w ciążę. Artystka wreszcie zdradziła, co o tym wszystkim sądzi i jakie naprawdę są jej plany.

Ewa Farna i Martin Chobot po kilku latach związku postanowili się pobrać. Ślub został zawarty we wrześniu 2017 i do ostatniej chwili owiany był tajemnicą. Farna znana jest z chronienia swojej prywatności, dlatego jej fani zaczynają się zastanawiać, kiedy idolka podejmie decyzję o macierzyństwie. A skoro niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, to może już niebawem pojawi się gdzieś z brzuszkiem? Jakie ma w związku z tym plany?

Okazuje się, że gwiazda póki co nie rozważa zostania matką. W swojej niedawnej wypowiedzi dla magazynu „Flesz” artystka wyraziła niezrozumienie wobec ciągłych pytań o to, kiedy zajdzie w ciążę. Przyznała, że wyjście za mąż wcale nie oznacza od razu chęci posiadania potomstwa. Co więcej, piosenkarka zaznacza, że teraz skupia się na swojej karierze i nagraniu nowej płyty. Wszystko z myślą o tym, by w pewnym momencie móc swobodnie poświęcić się dzieciom.

„Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, bo pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianię na pełen etat - wyjaśnia. Mam jednak nadzieję, że moi fani bardziej wyczekują mojej płyty niż mojego dziecka” - zażartowała.

RadioZET.pl/SA