Zamknij

Ewa Farna zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Redakcja
28.02.2019 12:26
Ewa Farna zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?
fot. Instagram:@ewa_farna93

O tym, że Ewa Farna spodziewa się dziecka, dowiedzieliśmy się z teledysku do piosenki, którą artystka zaśpiewała wspólnie z mężem. Dzień później Ewa postanowiła zdradzić fanom, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Ewa Farna postanowiła powiadomić fanów o radosnym wydarzeniu w swoim życiu w tradycyjny dla siebie, oryginalny sposób. We wtorek artystka opublikowała w sieci teledysk do najnowszej piosenki „Ta o nas”, którą wykonuje razem z mężem Martinem Chobotem. W teledysku znajdziemy między innymi ujęcia, na których widać Ewę z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. Fani byli zachwyceni i rzecz jasna nie szczędzili w komentarzach komplementów i życzeń dla przyszłych rodziców. Niemal natychmiast pojawiły się także spekulacje na temat płci dziecka piosenkarki. Sama zainteresowana w kolejnym wpisie postanowiła „wyprzedzić falę spekulacji”.

Ewa Farna o płci swojego dziecka

W środę na profilu Ewy na Instagramie pojawiło się zdjęcie wokalistki, która na plaży trzyma się za ciążowy brzuszek. W obszernym wpisie podziękowała fanom za życzenia, gratulacje i komplementy, jakie od nich usłyszała.

W czasach kiedy się zaokrąglałam, czytałam jednocześnie z uśmiechem na twarzy artykuły, jak mocno schudłam, jak to zrobiłam, że przeszłam ogromną metamorfozę, drastycznie tracę na wadze, ze się za siebie zabrałam, fani są zachwyceni moja figura” – napisała Farna.

Jednocześnie artystka postanowiła odnieść się do spekulacji na temat płci swojego dziecka.

Aby wyprzedzić przynajmniej jedna fale spekulacji... spodziewam się syna (oczywiście o ile nie siedzi tam »cala mama« – babka z jajami i bawi się pępowiną)”.

Ciekawość wielbicieli artystki została więc częściowo zaspokojona. Teraz pozostaje czekać, aż przyszli rodzice wybiorą imię dla swojej pociechy.

ZOBACZ: Ewa Farna zaśpiewała piosenkę ze swoim fanem

RadioZET.pl/MF