Zamknij

Ewa Farna pokazała mamę. Fani są w szoku. "Tak, serio, to nie siostra" [FOTO]

Judyta Wanicka
12.05.2020 13:37
Ewa Farna
fot. Instagram:@ewa_farna93

Ewa Frana opublikowała zdjęcie mamy ze swoim synkiem. Fani nie mogli uwierzyć, w to, co widzą. Wielu podkreślało, że mama Ewy Farnej wygląda tak młodo, że mogłaby być starszą siostrą wokalistki. 

Ewa Farna pochwaliła się zdjęciem mamy w czeski Dzień Matki. Okazuje się, że mama Ewy Farnej - 51-letnia Karin Farna - wygląda niewiarygodnie młodo. Nawet sama wokalistka przyznaje, że jej rodzicielkę można by było wziąć za jej starszą siostrę. Tymczasem pani Karin jest już babcią. 

W zeszłym roku Ewa Farna obdarzyła swoich rodziców pierwszym wnukiem. W czerwcu 2019 przyszedł na świat syn wokalistki i jej męża, Martina Chobota. Chłopiec otrzymał imię Artur. Gwiazda nie pokazuje twarzy dziecka w mediach społecznościowych. Niemniej fani mieli okazję zobaczyć Artura już na kilku zdjęciach, m.in. ostatnio, na rękach ukochanej babci. Na Instagramie Ewy pojawiło się rozczulające zdjęcie jej mamy z wnukiem.  

Ewa Farna zorganizowała koncert dla emerytów. Wyjątkowy gest artystki  

Ewa Farna pokazała zdjęcie mamy na Instagramie

Z okazji obchodzonego w Czechach Dnia Matki Ewa Frana pochwaliła się swoją mamą na Instagramie. Gwiazda pierwszy raz podzieliła się z fanami rodzinnym zdjęciem, na którym widać małego Arturka i jego zjawiskową babcię. 

Ta kocica to moje mama (tak, serio, to nie siostra) z tym, który ze mnie zrobił mamę - wyjaśniła Ewa.

Pojechaliśmy tak na nasz "pierwszy" koncert, ponad 1000 km z Pragi do polskiej Gołdapi. Nie było to nawet 6 tygodni po narodzinach. Ja byłam dla Niego, a moja Mama dla mnie. Bywa tak, że czasami wszystko, czego potrzebujesz, by czuć się dobrze, to MIEĆ MAMĘ PRZY SOBIE - wspomina pod zdjęciem gwiazda. 

W komentarzach fani nie kryli zaskoczenia. Wielu naprawdę sądziło, że kobieta trzymająca Artura to starsza siostra albo sama Ewa. 

Powiedziałabym, że to ty. Jesteście z mamą bardzo do siebie podobne, powiedziałabym nawet jak bliźniaczki.

Wow, ale masz młodą mamę! 

Już wiem, po kim jesteś taka ładna - komplementowali Farną i jej mamę internauci. 

Zagłosuj

Złożysz mamie życzenia w "Dzień Matki"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw