Zamknij

Ewa Farna pokazała stare zdjęcie. Fani: "Taka wystraszona dziewczynka"

Patrycja Chudolińska
25.03.2020 15:49
Ewa Farna
fot. Instagram/@ewa_farna93

Ewa Farna podzieliła się z fanami starym zdjęciem. Gwiazda wzięła udział w internetowym wyzwaniu. Okazuje się, że przez ostatnie 10 lat mocno się zmieniła.

Ewa Farna zdobyła serca swoich fanów nie tylko talentem, ale również sposobem bycia. Piosenkarka jest bardzo bezpośrednia i często publikuje na Instagramie zdjęcia, które odbiegają od idealnego schematu. Ostatnio Ewa, podobnie jak większość osób, mierzy się z utrudnieniami, jakie wywołała pandemia koronawirusa. Aby umilić fanom czas domowej kwarantanny, gwiazda zaangażowała się w internetowe wyzwanie, które polega na publikowaniu starych zdjęć. Trzeba przyznać, że na fotografii sprzed lat wygląda całkiem inaczej niż dzisiaj.

Ewa Farna pokazała stare zdjęcie

Ewa Farna opublikowała zdjęcie sprzed ponad 10 lat. Od tego czasu wokalistka mocno się zmieniła. Różni się przede wszystkim jej figura. Ewa Farna miała również wtedy aparat na zębach.

- Ja i mój menadżer 2007. Zrobił ze mną zdjęcie, 10 lat później został w Czechach moim menadżerem. Dziękuję, że Cię mam - napisała Ewa w opisie pod fotografią.

Piosenkarka na zdjęciu wygląda niezwykle uroczo i dziewczęco. Fani są zachwyceni jej przemianą.

- Jaka chudzinka! Pamiętam cię taką.

- Dziwne jest to, że napisałaś, że to było 10 lat, a mi się wydaje jakby było rok temu. Co z tym czasem się dzieje, pojęcia nie mam.

- Mam zdjęcie z Tobą z 2011 roku!

- Ja to bym chciała więcej takich wspominek tutaj.

- Jeszcze taka wystraszona dziewczynka, a teraz odważna kobieta - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh