Zamknij

Ewa Farna pokazała syna w święta. Fani wzruszeni nowym zdjęciem gwiazdy

Judyta Wanicka
24.12.2019 14:13
Ewa Farna
fot. Instagram:@ewa_farna93

Ewa Farna opublikowała zdjęcie z mężem i synem przy choince. Wokalistka złożyła fanom życzenia świąteczne. 

Ewa Farna w tym roku po raz pierwszy spędzi święta Bożego Narodzenia w powiększonym gronie. W czerwcu wokalistka urodziła pierwsze dziecko - syna Artura. Gwiazda i jej mąż, Martin Chobot, zrobili sobie przerwę aż do sylwestra i zamierzają ten czas spędzić tylko z najbliższymi. Pamiętali jednak, by złożyć fanom życzenia. Na profilu Ewy Farnej pojawił się post z uroczym zdjęciem, na którym widać kilkumiesięcznego Artura.  

Ewa Farna z synem i mężem na świątecznym zdjęciu

W Wigilię Ewa Farna podsumowała mijający rok i przekazała fanom życzenia zdrowych i spokojnych świąt. Zdjęcia okrasiła rodzinną fotografią, do której pozuje razem z mężem i synkiem na tle choinki. 

To był intensywny rok. Cudowny, pełen nowych wyzwań muzycznych (tak na marginesie, parę dni po Nowym Roku szykujcie się na premierę piosenki) oraz też życiowych zmian stawiających do nowej roli.

Spędźcie te święta w spokoju, w miłości. A że coś nie jest dopięte na ostatni guzik - olejcie to, przecież nie o tym są święta. Odkładam telefon, widzimy się w Sylwestra we Wrocławiu. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! - napisała Ewa Farna. 

Pod uroczym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy nie kryli wzruszenia na widok rodzinnego szczęścia Ewy Farnej. 

Jesteście cudowni!

Piękna z Was rodzina. Widać miłość, szacunek i fajne, pozytywne wibracje. Tak trzymać! 

Piękna świąteczną pocztówka. Dużo zdrowia i radości dla Was Chobotki! 

Zagłosuj

Czekasz na nową piosenkę Ewy Farnej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw