Zamknij

Ewa Farna pokazała synka. Fani zachwyceni uroczym zdjęciem: "Jaki słodziak!" [FOTO]

Patrycja Chudolińska
02.06.2020 15:09
Ewa Farna pokazała synka. Fani zachwyceni uroczym zdjęciem: "Jaki słodziak!" [FOTO]
fot. Ewa Farna

Ewa Farna chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje zdjęcia rodziny. Z okazji Dnia Dziecka postanowiła zrobić wyjątek. Wokalistka opublikowała na Instagramie uroczą fotkę jej synka, Artura.

Ewa Farna blisko rok temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda kilka dni po porodzie pochwaliła się uroczą fotografią z synkiem, Arturem. Od tamtego czasu chłopiec rzadko gościł na Instagramie sławnej mamy. Wokalistka stara się chronić prywatność swoich bliskich, zwłaszcza synka, dlatego na większości fotografii jest on ukryty w wózku.

Z okazji Dnia Dziecka piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek i pokazać fanom Artura. Wokalistka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak chłopiec bawi się w miękkim koszu z zabawkami. Widać, że Artur jest wyjątkowo ciekawy świata i z radością angażuje się w zabawę. Fanom Ewy Farny bardzo spodobała się opublikowana fotka.

Zobacz także: Ewa Farna świętuje z mężem 10. rocznicę. Pokazała rodzinne zdjęcie

Ewa Farna pokazała syna. Artur schował głowę w koszu na zabawki

- Dzień dziecka! Jeżeli mieć zamkniętą głowę, to tylko w świecie fantazji i radości. Popatrzmy czasami na świat ich oczami - dodała w opisie pod zdjęciem Ewa Farna.

Obserwatorom wokalistki na Instagramie bardzo spodobała się urocza fotografia. W komentarzach pojawiły się także życzenia dla Artura z okazji Dnia Dziecka i zbliżających się pierwszych urodzin.

- Ojej, jaki słodziak!

- Zdaje się, że już za kilka dni Arturek skończy roczek, więc już teraz wszystkiego najlepszego dla maluszka. Samych radości i dużo zdrowia.

- Urocze.

- Jaki on już duży! - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba to zdjęcie?

RadioZET.pl/PCh