Zamknij

Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie synka. Fotografię skomentowała Kayah

Sylwia Wamej
13.01.2020 16:39
Ewa Farna
fot. Piotr Molecki/ East News

Ewa Farna rzadko publikuje na Instagramie zdjęcia swojego synka - Artura. Tym razem zrobiła wyjątek i opublikowała na swoim profilu zdjęcie chłopca. Pokazała też, jaki prezent dostał maluch od fanów Ewy Farnej.

Ewa Farna pochwaliła się zdjęciem synka na Instagramie

Ewa Farna w czerwcu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda bardzo rzadko publikuje jednak zdjęcia swojej pociechy na instagramowym profilu. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie maluszka w śpioszkach od fanów. "Jesteś jak pełnia, bo nie dajesz śnić. Kto dla Was jest pełnią"? - zapytała swoich fanów Ewa Farna. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kayah skomentowała fotografię synka Ewy emotikonami serc.

Ewa Farna o tym, że zostanie mamą, poinformowała swoich fanów będąc już w zaawansowanej ciąży. W czerwcu 2019 roku powitała na świecie wyczekanego synka, któremu dała na imię Artur. "Oto Artuś. Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi" - pisała Ewa Farna.

Ewa Farna i Martin Chobot. Kiedy się pobrali?

Ojcem dziecka artystki jest jej mąż Martin Chobot. Para pobrała się we wrześniu 2017 roku. Ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Sama zainteresowana radosną nowiną podzieliła się z fanami, publikując post na Facebooku.

"Kochani fani, nawet nie wiecie jak, niezmiernie się cieszę, że mogę Was o tym poinformować "osobiście", własnymi słowami. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie show-biznesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy... Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole" - napisała Ewa Farna.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Ewy Farnej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW