Zamknij

Ewa Farna pokazała zdjęcie brzucha. Fani zachwyceni jej figurą [FOTO]

20.01.2021 14:08
Ewa Farna
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Ewa Farna opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pochwaliła się figurą. Piosenkarka kilka miesięcy temu sporo schudła. Jak widać, nie dopadł jej efekt jo-jo i gwiazda może być dumna ze swojej niesamowitej formy.

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka pochodząca z Zaolzia. Gwiazda zadebiutowała na scenie w wieku zaledwie 12 lat. Od tego czasu jej kariera mocno się rozwinęła i wokalistka może się pochwalić sporym gronem fanów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Choć internauci śledzą każdy wpis w jej mediach społecznościowych, Ewa Farna rzadko dzieli się szczegółami prywatnego życia.

Wokalistka jakiś czas temu doczekała się pierwszego dziecka. Ewa i jej mąż Martin powitali na świecie małego Artura. Wiadomość o ciąży gwiazda przekazała w teledysku do jednego ze swoich kawałków - miała już wtedy widoczny, spory brzuszek. Po narodzeniu syna piosenkarka postanowiła zadbać nie tylko o życie rodzinne, ale także o siebie i swój wygląd. Choć większość mam ma trudności ze znalezieniem czasu na dietę i treningi, Ewa Farna podołała temu wyzwaniu.

Zobacz także: Ewa Farna miała koronawirusa. Wspomniała o jednym z objawów COVID-19

Ewa Farna pokazała brzuch po odchudzaniu [FOTO]

Teraz Ewa Farna opublikowała zdjęcie, na którym odsłania swój płaski brzuch. Fani obawiali się, że aktorka przez szybkie zrzucanie wagi może doświadczyć tzw. efektu jo-jo. Jak jednak widać na opublikowanej fotce, Ewa Farna wciąż jest w niesamowitej formie.

Internauci nie kryli zachwytu figurą wokalistki:

- Jaka piękna figura.

- Co za sexi mama!

- Świetnie wyglądasz - komplementowali pod najnowszym zdjęciem.

Wam też się podoba nowy wizerunek Ewy?