Zamknij

Ewa Farna na zdjęciu z mężem i synkiem. To ich 10. rocznica

Maciej Friedrich
27.06.2019 10:45
Ewa Farna na zdjęciu z mężem i synkiem. To ich 10. rocznica
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ewa Farna na początku czerwca powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z kolei z okazji 10. rocznicy poznania swojego ukochanego Martina Chobota pokazała wspólne zdjęcie z i ich synkiem.

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych krajowych wokalistek. Polsko-czeska artystka słynie nie tylko ze świetnego głosu, ale również poczucia humoru, dzięki któremu wzbudza w fanach ogromną sympatię. 6 czerwca gwiazda podzieliła się radosną wiadomością. Na świat przyszło pierwsze dziecko Ewy Farnej, owoc związku z ukochanym Martinem Chobotem. Z kolei w środę 26 czerwca na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie związane z ważną dla Ewy rocznicą.

ZOBACZ: Ewa Farna w szczerym wpisie na Instagramie. Napisała o plotkach na swój temat

Rodzinne zdjęcie Ewy Farnej

Ewa zdecydowała się uczcić 10. rocznicę poznania Martina Chobota, publikując w sieci wspólne zdjęcie z ukochanym oraz ich synkiem Arturem. Opisała je następująco:

„26.06.2009: casting na gitarzystę do zespołu, 26.06.2019: 10 lat my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza, ale cóż, jest bosko”.

Na drugiej opublikowanej fotografii możemy zobaczyć Ewę i Martina młodszych o 10 lat. Fotografie spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem fanów. Post polubiło ponad 80 tysięcy użytkowników, a pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy i serdecznych życzeń, również od innych polskich gwiazd.

„I nieoczekiwanie przy okazji zrobiłaś casting na męża” – żartowała Ewelina Lisowska.

„Przyjaźń i miłość, najlepiej!” – podsumowała Ewa Chodakowska

„Cudowna rodzinka. Aż dzień staje się piękniejszy, kiedy tak na was patrze. Wspaniale jest widzieć szczęście swojego idola” – komplementowała jedna z fanek.

My oczywiście przyłączamy się go gratulacji i życzymy kolejnych wspólnych lat.

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Ewy Farnej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF