Zamknij

Ewa Farna jest w ciąży. W teledysku pokazała brzuszek

Redakcja
26.02.2019 11:02
Ewa Farna jest w ciąży. W teledysku pokazała brzuszek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ewa Farna spodziewa się dziecka. Artystka i jej mąż Martin Chobot przekazali fanom radosną nowinę we wspólnej piosence. W teledysku do utworu widzimy wokalistkę z wyraźnym ciążowym brzuszkiem.

Ewa Farna to obdarzona świetnym głosem polsko-czeska wokalistka, która odniosła w naszym kraju spektakularny sukces. Jej kariera rozpoczęła się od zwycięstwa w „Szansie na sukces” w wieku zaledwie 11 lat. Dwa lata później jej płytowy debiut zyskał w Czechach status platynowej płyty. Polska wersja płyty ukazała się na rynku w listopadzie 2007 roku. Od tej pory Farna nieustannie pięła się po szczeblach kariery, zdobywając kolejne wyróżnienia i wyprzedając trasy koncertowe. W 2011 roku została uznana za najlepszą polską artystkę na gali MTV Music Awards, a w 2014 na Festiwalu w Sopocie Ewa otrzymała Słowika Publiczności za piosenkę „Cicho”.

Farna pojawiała się także w charakterze jurorki muzycznych show „X Factor” oraz „Idol”, a jesienią 2018 mogliśmy oglądać ją jako szefową jury w nowym show Polsatu „Śpiewajmy razem. All Togheter now”. Piosenkarka jednak już po pierwszym sezonie zdecydowała się na odejście z programu.

Prywatnie artystka od 2017 roku jest w związku małżeńskim z Martinem Chobotem, jednym z członków jej zespołu. Para wzięła ślub w tajemnicy przed mediami, a fanów małżonkowie poinformowali za pośrednictwem Instagrama. Teraz zakochani w oryginalny sposób podzielili się kolejną radosną nowiną.

Ewa Farna
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Farna jest w ciąży

W poniedziałek, 25 lutego Ewa Farna opublikowała teledysk do piosenki, którą wykonuje wspólnie z mężem. W klipie widzimy między innymi urywki z archiwalnych filmów z dzieciństwa Ewy i Martina. Wzruszający utwór „Ta o nas” małżonkowie śpiewają po polsku i czesku. Najciekawsza jest jednak końcówka klipu, na której widzimy Ewę na plaży z wyraźnym już ciążowym brzuszkiem.

ZOBACZ: Ewa Farna w piosence ze słuchaczem Radia ZET

„Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być »opublikowana«. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna, by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to, by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne” – wyjaśniła artystka we wpisie na Instagramie.

Na teledysku wyraźnie widać, że dziecko Ewy przyjdzie na świat niebawem, sama piosenkarka nie zdradziła jednak kiedy.

RadioZET.pl/MF