Zamknij

Ewa Farna sporo schudła. Piosenkarka pochwaliła się metamorfozą [FOTO]

09.11.2020 15:21
Ewa Farna
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Farna schudła i pochwaliła się płaskim brzuchem. Piosenkarka jest obecnie najszczuplejsza od czasu narodzin syna. W komentarzach posypały się komplementy. 

Ewa Farna rok temu została mamą. Piosenkarka i jej mąż Martin Chobot powitali na świecie synka Artura. Od tamtej pory wokalistka pokazywała się na scenie wielokrotnie i cały czas była aktywna w mediach społecznościowych, ale fani nie mają złudzeń, że dopiero niedawno udało jej się wrócić do pełni formy. Ewa Farna pokazała się na Instagramie wyraźnie szczuplejsza, czym zebrała mnóstwo pochwał od swoich obserwatorów. 

Ewa Frana schudła i pochwaliła się umięśnionym brzuchem

Polsko-czeska gwiazda raczej nigdy nie wpisywała się w showbiznesową rozmiarówkę. Siedem lat temu podjęła walkę o zgrabną figurę na łamach magazynu "Shape". Schudła wówczas 8 kg i wyglądała najszczuplej w historii. Potem zawrotne tempo w życiu zawodowym sprawiło, że wokalistka ponownie nabrała okrąglejszych kształtów. Nigdy jej to jednak nie przeszkadzało. 

Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia. Osobiście też wolę figurę Beyoncé niż Anji Rubik. Kształty są seksowne - wyznała w 2017 roku w "Wysokich Obcasach".

Ewa Farna pokazała mamę. Fani są w szoku. "Tak, serio, to nie siostra" [FOTO]

Po narodzinach synka Farna szybko wróciła na scenę, ale nie zamierzała w związku z tym ulegać presji na prędkie zrzucanie kilogramów. Nic dziwnego, że fani gwiazdy hitu "Bumerang" byli zaskoczeni, gdy zobaczyli ją na najnowszych zdjęciach. Okazuje się, że w rok po porodzie Farna wyraźnie zeszczuplała. 

Ewa patyczak! Ale Ciebie mało. Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! - piszą zdumieni fani. 

Trochę Cię ubyło, hejterzy nie będą mieli o czym pisać. Uwielbiam Cię!

Figura jaka szczupła! Piękniejesz. 

Też zauważyliście różnicę?