Zamknij

Ewa Farna w zaawansowanej ciąży. Pierwszy raz pokazała się publicznie z brzuszkiem [FOTO]

20.11.2021 15:16
Ewa Farna
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka. Wokalistka poinformowała o ciąży przed dwoma tygodniami, lecz dopiero teraz fani mieli okazję podziwiać ją w zaawansowanej ciąży. Farna pierwszy raz odsłoniła brzuszek na czeskiej gali wręczenie nagród. 

Ewa Farna niedawno zaskoczyła informacją, że jest w drugiej ciąży. Wokalistka promująca obecnie album "Umami" spodziewa się kolejnego dziecka z mężem Martinem Chobotem. W czerwcu 2019 roku urodził im się syn Artur. Piosenkarka jednak szybko wróciła na scenę i podjęła prace nad nową płytą, której towarzyszyły osobiste relacje wokalistki na temat trudnej drogi do samoakceptacji. 

Niedawno Farna miała okazję zaśpiewać w programie "Taniec z gwiazdami", lecz wówczas nikt nie przypuszczał, że pod obszernym strojem 28-latka ukrywa zaokrąglony brzuszek. O tym, że Ewa jest w drugiej ciąży wyszło na jaw 10 listopada, gdy piosenkarka zaprezentowała okładkę płyty z tracklistą i dodała:

Jedno "dziecko" w postaci płyty lada moment, a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa - napisała i dodała szereg ikonek rozwiewających wątpliwości odnośnie jej stanu. 

Ewa Farna jest w drugiej ciąży. Pierwszy raz publicznie pokazała brzuszek 

W ubiegły piątek Ewa Farna pojawiła się na czeskiej gali muzycznej, podczas której odebrała statuetkę Złotego Słowika dla najlepszej wokalistki i zaśpiewała utwór "Ciało". Gwiazda opublikowała zdjęcia z imprezy na Instagramie. Była to pierwsze publiczne wyjście od czasu ogłoszenia ciąży, gdy wokalistka oficjalnie zaprezentowała zaokrąglony brzuszek. 

Ewa wybrała na to wydarzenie brązowy kombinezon z głębokim dekoltem w kształcie litery "V". Fani podkreślają, że prezentowała się w stroju znakomicie, a ciąża wyraźni jej służy.