Zamknij

Ewa Farna w ciąży? Piosenkarka w zaskakujący sposób skomentowała plotki

Redakcja
23.07.2018 14:51
Ewa Farna
fot. Instagram

Ewa Farna już od pewnego czasu jest szczęśliwą mężatką. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawiają się plotki o jej możliwej ciąży – szczególnie że od dawna piosenkarka stawia też czoła komentarzom na temat swojej wagi i sylwetki.

Dla Ewy Farnej komentarze o jej dodatkowych kilogramach są już chlebem powszednim. Piosenkarka właściwie przestała reagować na plotki – niezależnie od tego, czego dotyczą. Jednak kiedy wciąż czyta się na swój temat różne, często nieprawdziwe informacje, to trudno jest zachować zimną krew i w ogóle się do nich nie odnieść.

Ewa Farna znalazła niedawno ciekawy sposób na to, by skomentować m.in. plotki o swojej ciąży, a także inne sensacje, które co pewien czas się pojawiają w mediach. Podczas koncertu w Toruniu gwiazda pojawiła się na scenie w czerwonej kurtce z ciekawymi napisami na plecach, m.in.: „Znów przytyła a może jest w ciąży?”, „I don't care”, „Nie śpiewam z playbacku”.

Fani bardzo dobrze zareagowali na to nietypowe działanie artystki.

„Dla mnie brakuje jeszcze «zmiana jest fajna», ale najlepsze są z wagą i ciążą. Hejterzy zamiast hejtować mogliby się uczyć od Ciebie dystansu do siebie. W ogóle skąd pomysł na taką kurtkę? Bo był strzałem w dziesiątkę” – napisała jedna z fanek.

„Kurtka super, ciekawe teksty można tam znaleźć” – dodaje ktoś inny.

Ewa nie tylko pokazała, że ma do siebie dystans, ale wyraźnie dała też do zrozumienia, że nie ma zamiaru obnosić się ze swoimi sprawami prywatnymi w mediach i tłumaczyć, czy przytyła, czy jest w ciąży albo czy śpiewa z playbacku.

RadioZET.pl/SA