Zamknij

Ewa Farna w ciąży. Gwiazda zaprezentowała się w mini i długich kozakach [FOTO]

06.12.2021 20:16
Ewa Farna
fot. Piotr Molecki/ East News

Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda przemyca na swoim Instagramie ciążowe kadry, Ostatnio zaprezentowała się w programie "Superstar" w czeskiej telewizji. 28-latka zadała szyku w eleganckiej stylizacji: mini sukience i długich kozakach. Luźna sukienka nie ukryła ciążowego brzuszka.

Ewa Farna i Martin Chobot już po raz drugi zostaną rodzicami. Para doczekała się synka Artura. Teraz w drodze jest kolejne dziecko zakochanych. 28-letnia artystka nie epatuje prywatnością, lecz na Instagramie udaje się jej czasem przemycić prywatne treści, Jakiś czas temu podzieliła się z fanami informacją o drugiej ciąży. Teraz w mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z programu "Superstar" w czeskiej telewizji. Ewa zaprezentowałą się z zmysłowej stylizacji: mini sukience oraz długich kozakach.

Zobacz też:  ZET na Punkcie Muzyki: Ewa Farna o nowej płycie, akceptacji i macierzyństwie

Ewa Farna w ciąży. Gwiazda zaprezentowała się w mini i długich kozakach [FOTO]

Luźna stylizacja nie ukryła ciążowych kształtów. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komplementów w kierunku polsko-czeskiej artystki.

Gwiazda w wielu wywiadach lubi podkreślać, że akceptuje swoje ciało. Pierwsza ciąża zmieniła jego postrzeganie.

"Ta ciąża była dla mnie dużą inspiracją. Żyłam w tym, że od 17 roku moje ciało zaczęło się zmieniać – z dziewczynki zaczęłam stawać się kobietą. Przestałam być dziewczyneczką, pojawiały się kształty. Media zaczęły się rozpisywać, moje hormony też szalały. W takiej sytuacji było to trudne, aby zachować poczucie własnej wartości. Na szczęście jestem z domu, w którym mocno mi to wpojono, więc nie miałam z tym problemu. Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego. Starłam się to też opisać w swojej piosence" - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów.