Zamknij

Ewa Farna w drugiej ciąży. Wokalistka pokazała zdjęcie ciążowego brzuszka [FOTO]

10.11.2021 17:57
Ewa Farna
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Ewa Farna podzieliła się z fanami radosną wiadomością. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, wokalistka po raz drugi zostanie mamą.Także tym razem przekazała wieści w niecodzienny sposób.

Ewa Farna to wokalistka, która od wielu lat znajduje się w czołówce gwiazd polskiej estrady, cieszy się także niemałą popularnością w Czechach, skąd pochodzi. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w "Szansie na sukces", wygrała odcinek z piosenkami autorstwa Jacka Cygana. Pierwsze płyty wydawała w Czechach, ale ich krajowe edycje okazały się wielkimi hitami, a Ewa zyskała w naszym kraju status gwiazdy dzięki takim hitom jak "Cicho", "Ewakuacja", "Bez łez" czy "Na ostrzu". Widzowie pokochali ją także jako osobowość telewizyjną, była jurorką między innymi w "X Factor", "Idolu" i "Bitwie na głosy". Niezwykle zdystansowana do siebie i imponująca poczuciem humoru, zyskała szerokie grono oddanych fanów.

Prywatnie Farna jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Martinem Chobotem, którego poznała jako gitarzystę swojego zespołu. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn Artur. Ewa stara się także być aktywna w mediach społecznościowych, za ich pośrednictwem dzieli się nowinami z życia zawodowego i prywatnego. Najnowszy post artystki okazał się niezwykle radosny zarówno dla fanów jej artystycznego talentu, jak i wszystkich, którzy kibicują jej jako mamie i żonie.

Ewa Farna jest w ciąży. Wokalistka po raz drugi zostanie mamą

Na profilu Ewy Farnej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Piosenkarka pokazuje na nim listę utworów, jakie znajdą się na jej najnowszej płycie. Z pewnością jednak fani przyjrzą się jej później, teraz ważniejsze jest tło albumu. Jest nim ciążowy brzuszek Ewy, która poinformowała, że po raz kolejny zostanie mamą.

- Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty "Umami". Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie, nie wiem jeszcze, jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa - czytamy.

Pod wpisem gwiazdy zaroiło się od komentarzy szczęśliwych fanów, którzy gratulowali i składali najlepsze życzenia.

- Ewunia serdeczne gratulacje dla ciebie i męża!

- Gratulacje! Rośnijcie zdrowo.

- Wspaniale! Gratulacje! - czytamy.

My także gratulujemy i życzymy zdrowia.