Zamknij

Ewa Farna została aktorką. Pokazała plakat filmu, w którym zagrała [WIDEO]

Maciej Friedrich
09.07.2019 12:04
Ewa Farna została aktorką. Pokazała plakat filmu, w którym zagrała [WIDEO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Farna to bez wątpienia bardzo utalentowana wokalistka. Okazuje się, że postanowiła spróbować swoich sił także jako aktorka. W sieci pochwaliła się plakatem promującym film, w którym zagrała. W sieci pojawił się również zwiastun, na którym możemy zobaczyć Ewę.

Ewa Farna od dziecka wiązała swoje życie z muzyką, a obecnie jest jedną z czołowych wokalistek polskiej sceny muzycznej, odniosła też ogromny sukces w Czechach. Pierwszy sukces odniosła w wieku zaledwie 11 lat i od tamtej pory konsekwentnie pnie się po szczeblach kariery. Również w życiu osobistym Ewa nie powodów do narzekań. 6 czerwca 2019 roku wokalistka ogłosiła, że została mamą. Ojcem dziecka jest Martin Chobot, mąż Farny oraz członek jej zespołu.

Ewa Farna zagrała w filmie

Ewa Farna jako młoda mama nie ma zamiaru rezygnować z kariery. Choć poświęca czas rodzinie, planuje kolejne zawodowe projekty. Na sierpień 2019 roku zaplanowała pierwsze koncerty, planuje między innymi symfoniczny występ w Pradze.

Okazuje się jednak, że artystka postanowiła realizować się na kilku płaszczyznach. W poniedziałek 8 lipca na jej Instagramie pojawił się plakat filmu, na którym widnieje jej imię i nazwisko. Farna zagrała w "Uzly a pomerance" ("Pomarańczowe dni"), romantycznym dramacie czesko-niemieckiej produkcji. Jest to opowieść o dorastającym w Górach Łużyckich Darku, chłopcy kochającym konie. Musi on poradzić sobie nie tylko z dojrzewaniem, ale również trudnymi relacjami z ojcem oraz uczuciem do przyjaciółki Hanny.

Ewa Farna wcieli się w rolę Marty, jednej ze znaczących dla fabuły postaci. Wokalistkę możemy zobaczyć na udostępnionym w sieci zwiastunie "Uzly a pomerance". Obraz pojawi się w czeskich kinach 11 lipca, niestety jak dotąd nie zapowiedziano pojawienia się filmu na polskim rynku. Sama Ewa w odpowiedzi na jeden z komentarzy stwierdziła, że to wątpliwe.  Kto wie, może będziemy mogli podziwiać jej aktorski talent w krajowej produkcji?

Zagłosuj

Lubisz muzykę Ewy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF