Zamknij

Ewa Farna zaprezentowała efekty metamorfozy. "Wepchnęli mnie w rozmiar 36" [FOTO]

15.10.2021 13:21
Ewa Farna
fot. Piotr Matusewicz/ East News

Ewa Farna pokazała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Gwiazda zaprezentowała świetną figurę. "Wepchnęli mnie w rozmiar 36" - żartowała Farna na Instagramie.

Ewa Farna podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie efektami sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Jak zasugerowała, zdjęcia mają związek z promocją nowej płyty. Farna słynąca z dystansu do swojego wyglądu zażartowała z tego, że organizatorom sesji udało się ją zmieścić w rozmiar 36.

Ewa Farna zaprezentowała efekty metamorfozy. "Wepchnęli mnie w rozmiar 36" [FOTO]

"Pozdrowienia z najnowszej sesji. Z cyklu "wepchnęli mnie w rozmiar 36". Płyta się zbliża, przed nami nagrania do następnych dwóch teledysków... ach!" - napisała podekscytowana Ewa. Jedna z fanek szczerze zapytała, czy Ewa nosi rozmiar 36. "No właśnie absolutnie, że nie. Tu mnie w niego wepchnęli" - napisała gwiazda. Fani byli zachwyceni zarówno stylizacją gwiazdy, jak i jej figurą.

"Piękno może mieć każdy rozmiar", "sexy", "pięknie wyglądasz", "hot", "piękna z ciebie babeczka", "ślicznie wyglądasz", "jesteś przepiękną dziewczyną, wyglądasz zjawiskowo" - zachwycali się internauci.

Ewa Farna często porusza w swoich mediach społecznościowych, a także w mediach temat ruchu body positive. Niedawno w jednym z postów artystka przyznała, że gdyby ten trend rządził parę lat temu, jej dorastanie wyglądałoby inaczej.

"Oj jakby ten trend rządził już parę lat temu, pewnie bym nie dostawała takiego linczu, jak mi się obrywało przez lata, kiedy zmieniałam się z dziewczyny w kobietę... nie był to łatwy czas, kiedy przechodzisz przez etap samoakceptacji, przyjmowanie zmian Twojego ciała pod wpływem hormonów, dojrzewanie, a ktoś Ci z przeproszeniem, pier**li, że już nie tak samo wyglądasz i powinnaś mniej jeść" - pisała artystka.

Prywatnie Ewa Farna jest mamą synka Artura. Ojcem dziecka jest oczywiście mąż gwiazdy - Martin Chobot.