Zamknij

Ewa Farna zorganizowała koncert dla emerytów. Wyjątkowy gest artystki

Patrycja Chudolińska
20.04.2020 16:11
Ewa Farna
fot. Instagram/@ewa_farna93

Ewa Farna przygotowała wyjątkowy prezent dla seniorów. Artystka zagrała koncert dla tych, którzy ze względu na wiek i pandemię COVID-19 muszą zostać w domach.

Ewa Farna to jedna z tych gwiazd, które chętnie dzielą się z fanami kulisami swojej działalności. Gwiazda regularnie publikuje nowe zdjęcia i nagrania na swoim profilu na Instagramie. W związku z pandemią koronawirusa wokalistka zwiększyła aktywność w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazywała m.in. jak podczas sprzątania domu zabawia swojego synka, Artura.

Zamknięcie w domu nie jest łatwe dla artystów. Ewa Farna musiała odwołać wiele planowanych koncertów, które teraz nie mogą się odbyć. Mimo własnej trudnej sytuacji, gwiazda postanowiła wesprzeć na duchu tych, którzy są obecnie najbardziej zagrożeni. Wokalistka zorganizowała specjalny występ dla seniorów.

Ewa Farna zagrała koncert dla seniorów

Piosenkarka we wpisie na Instagramie pochwaliła się swoim najnowszym przedsięwzięciem. Okazuje się, że po raz pierwszy od miesiąca opuściła domową kwarantannę. Zrobiła to jednak w szczytnym celu.

- Wzięłam udział w fantastycznym projekcie "Pod oknami". Zagraliśmy emerytom po kilka piosenek w paru miastach, z bezpiecznym dystansem, bo pod oknami. Rozdaliśmy też kwiaty, filtry do masek, stare filmy na DVD. Chcieliśmy im przekazać, że o nich myślimy, że nie są nam obojętni, wysłaliśmy im trochę radości i uśmiechu. Po 4 tygodniach wyszłam z domu, śpiewałam - dziękuję! - napisała na Instagramie.

Fani są zachwyceni jej inicjatywą. Miły gest z pewnością docenili także seniorzy. Co myślicie?

RadioZET.pl/PCh