Zamknij

Ewa Gawryluk pokazała zdjęcie 20-letniej córki z krzyżem. W komentarzach burza

Sylwia Wamej
20.04.2020 15:39
Ewa Gawryluk
fot. Tricolors/

Ewa Gawryluk opublikowała zdjęcie córki Marii, która skończyła właśnie 20 lat. Do fotografii 20-latka zapozowała z krzyżem, co nie spodobało się fanom, którzy zaatakowali mamę i córkę. Gwiazda "Na Wspólnej" postanowiła się wytłumaczyć.

Ewa Gawryluk pokazała zdjęcie córki z krzyżem. W komentarzach burza

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk są rodzicami córki Marii, która skończyła właśnie 20 lat. Ewa Gawryluk podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem Marysi, która zapozowała z krzyżem i zegarem. Zdjęcie, na którym znalazł się krzyż, nie spodobało się niektórym internautom. "Każdy ma swój krzyż, a nie każdy go pokazuje", co to ma być z tym krzyżem? Dumna z wiary czy dumna wojująca ateistka? "Co to ma być z tym krzyżem? Coś czuję, że to ma prześmiewać wiarę" - pisali zbulwersowani fani.

Ewa Gawryluk wdała się w dyskusję z fanami: "A gdzie pani widzi tu pusty łeb i krzyż jako gadżet? Nie rozumiem. Nawet jak się kogoś nie lubi, to brzydko tak oceniać dziecko tej osoby" - odpowiedziała Ewa Gawryluk.

Córka Ewy Gawryluk ma nietypową pasję

Córka Ewy Gawryluk i  Waldemar Błaszczyka na swoim Instagramie przedstawia swoją pasję, którą jest tworzenie przerażających makijaży. Charakteryzacje choć sztuczne, mrożą krew w żyłach. W galerii prac Marii znajdziemy m.in. krew, wystające z ciała kości oraz poprzecinana żyletką skóra.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW