Zamknij

Ewa Kasprzyk bez makijażu. "Zawsze z klasą" [FOTO]

21.01.2021 16:09
Ewa Kasprzyk
fot. Tricolors/East News

Ewa Kasprzyk na co dzień stara się wyglądać bardzo naturalnie. 64-letnia aktorka pokazała ostatnio zdjęcie z zimowego spaceru po Gdańsku, na którym pozuje bez grama makijażu.

Ewa Kasprzyk to gwiazda bez kompleksów. Aktorka na co dzień stara się być jak najbardziej naturalna. Zwłaszcza teraz, gdy przez obostrzenia właściwie nie ma żadnych show-biznesowych wyjść, często całkowicie rezygnuje z makijażu. Ostatnio pokazała fotografię ze spaceru w bajkowej scenerii zimowego Gdańska. Aktorka na zimowym selfie pozuje bez grama makijażu.

Zobacz też: Ewa Kasprzyk pokonała COVID-19. Zwróciła się do Górniak: "Rozumiem, że można mieć odlot"

Ewa Kasprzyk bez makijażu. "Zawsze z klasą" [FOTO]

Fani bardzo docenili jej naturalność. "Pięknie", "zawsze z klasą" - komplementowali.

Ewa Kasprzyk wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Teraz oczywiście ma przerwę od grania w teatrze, związaną z pandemią. Jednak aktorka wciąż może liczyć na propozycje ze świata z filmu. Niedługo będzie można ją zobaczyć w kolejnej odsłonie filmu "Kogel-Mogel", a także w "Chłopach" Doroty Kobieli.

Prywatnie gwiazda ma również bardzo dobry czas. Kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim partnerem - Marcinem.

"Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! - zdradziła 63-latka, nawiązując do skoku ze spadochronem, na który odważyła się kilka lat temu.

RadioZEt.pl