Zamknij

Ewa Kasprzyk odmieniona na planie "Chłopów". 63-letnia gwiazda jest nie do poznania [FOTO]

18.09.2020 17:36
Ewa Kasprzyk
fot. Viphoto/ East News

Ewa Kasprzyk pojawi się w ekranizacji "Chłopów" na podstawie powieści Władysława Reymonta. Za obraz odpowiedzialni są twórcy nominowanego do Oscara filmu "Twój Vincent". Ewa Kasprzyk pokazała zdjęcie z filmowego planu. Odpowiednia charakteryzacja sprawiła, że aktorkę ciężko poznać. Fani podkreślają, że dzięki makijażowi gwiazda wygląda 20 lat młodziej.

Ewa Kasprzyk zagra w "Chłopach". Za obraz odpowiedzialna jest "Dorota Kobiela", reżyserka nominowanego do Oscara "Twojego Vincenta". Aktorka wcieli się w postać Dominikowej, złej matki, która będzie chciała powiększyć majątek dzięki wydaniu za mąż swojej córki Jagny.

Ewa Kasprzyk podzieliła się z fanami zdjęciem z planu filmowego. Fyzura, makijaż i odpowiednio zrobione zdjęcie sprawiają, że aktorkę ciężko jest rozpoznać. Wygląda też dużo młodziej. Sama zainteresowana stwierdziła, że jest podobna do Kate Winslet, natomiast fani porównali gwiazdę do Salmy Hayek.

Ewa Kasprzyk nie do poznania. Gwiazda pokazała zdjęcie z planu "Chłopów"

"Wow, jak Salma Hayek, tylko że blond i z 20 lat mniej Pani tu wygląda. Rewelacja, nie poznałam", "zjawiskowo", "jak młodo",  "boska nowa fryzura i boska nowa twarz" - podkreślają internauci.

Nowa produkcja Doroty Kobieli zrealizowana zostanie z wykorzystaniem tej samej techniki malarskiej, tak jak w przypadku "Twojego Vincenta".

"Po latach pracy nad filmem o Vincencie van Goghu poczułam silną potrzebę, by opowiedzieć o kobietach: ich zmaganiach, pasji i sile" - zdradziła Dorota Kobiela w rozmowie z Onetem.

W roli Jagny widzowie zobaczą Kamilę Urzędowską. W pozostałych rolach zagrają m.in. Mirosław Baka, Ewa Kasprzyk, Andrzej Konopka, Małgorzata Kożuchowska oraz Julia Wieniawa.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl