Zamknij

Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego i zdradziła szczegóły ślubu. Kim jest Michał Kozerski?

26.02.2021 17:24
Ewa Kasprzyk
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Kasprzyk zdradziła, gdzie odbędzie się jej ślub z Michałem Kozerskim. Aktorka pokazała narzeczonego przed kamerami "Dzień Dobry TVN". Przy okazji para zdementowała krążącą plotkę. 

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem po 36 latach małżeństwa. Aktorka jest obecnie w szczęśliwym związku, a niedawno wyszło na jaw, że doszło do zaręczyn. Nowym partnerem Ewy Kasprzyk jest Michał Kozerski. Filmowa Wolańska z "Kogla-mogla" pochwaliła się narzeczonym w "Dzień Dobry TVN" i zdradziła szczegóły swojej nowej relacji. 

Mało kto wiedział, że Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski są razem już od ponad dwóch lat. Para do tej pory nie chciała afiszować się w mediach, ale już niedługo wystąpi w nowym programie TVN "Power Couple". Podobnie jak inne duety aktorka i jej ukochany przejdą sprawdzian z partnerstwa i będą musieli udowodnić, że razem tworzą parę nie do zdarcia, zmagając się z różnymi zdaniami wyznaczanymi przez prowadzącego Oliviera Janiaka. 

Power Couple - nowy program TVN. Gwiazdy przetestują swoich partnerów. Kiedy premiera?

Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego. Kim jest Michał Kozerski? 

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski potwierdzili w rozmowie z "Dzień Dobry TVN", że planują ślub. Przy okazji gwiazda "Kogla-mogla" opowiedziała o początku znajomości ze swoim ukochanym. Jak się okazuje, wcale nie poznali się w Turcji, lecz w Gdańsku, a mężczyzna nie pracuje w delfinarium, jak głoszą plotki. 

Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie w delfinarium. Związany jestem z morzem, ale bardziej z Morzem Bałtyckim i Indyjskim. Nie jestem delfinoterapeutą, tylko brokerem morskim i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do portów i stoczni trójmiejskich - wyjaśnił Michał Kozerski. 

Początkowo Ewa Kasprzyk wzbraniała się przed wejściem w związek, ale - jak powiedziała - nie udało się. Aktorka przyjęła zaręczyny, które odbyły się w Grecji pod Akropolem. Teraz razem z narzeczonym czekają na otwarcie granic, by zorganizować ślub. Kasprzyk zdradziła, że uroczystość odbędzie się w Afryce - w RPA albo Mozambiku.

Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy? Była z mężem 36 lat