Zamknij

Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy? Była z mężem 36 lat

21.09.2020 10:45
Ewa Kasprzyk wzięła rozwód
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Kasprzyk, popularna polska aktorka, była ze swoim mężem 36 lat. W mediach pojawiła się informacja, że gwiazda znana z "Kogla-mogla", serialu "M jak Miłość" czy filmów Patryka Vegi, wzięła rozwód już rok temu. Co było przyczyną rozstania?

Ewa Kasprzyk to popularna polska aktorka, która na swoim koncie ma wiele doskonałych, zapadających w pamięć ról filmowych i serialowych. Zadebiutowała w 1980 roku rolą dwórki w "Królowej Bonie" i niezmiennie pozostaje aktywna zawodowo. Widzowie pokochali ją między innymi za rolę w komedii "Kogel-mogel" oraz jej kolejnych częściach, a także "Komedii małżeńskiej" czy serialach "Złotopolscy" i "M jak Miłość", w którym pojawia się do dzisiaj. W talent doświadczonej Kasprzyk uwierzył Patryk Vega, który obsadził ją między innymi w głośnej "Polityce" w roli Beaty Szydło. W 2021 ponownie ma wcielić się w Barbarę Wolańską w 4. części "Kogla-mogla".

Prywatnie Ewa Kasprzyk przez 36 lat była żoną Jerzego Bernatowicza. Owocem ich związku jest Małgorzata Bernatowicz, piosenkarka, która swoich sił próbowała w popularnych muzycznych programach. Mogliśmy usłyszeć ją w "The Voice of Poland" i "Must Be The Music". Niestety, od dawna mówiło się o kryzysie w małżeństwie Kasprzyk i Bernatowicza. Przez wiele lat aktorka mieszkała w Warszawie, a jej małżonek w trójmieście. Zapytana w wywiadzie o przepis na dobre małżeństwo, miała odpowiedzieć: "Nie mniej niż 300 km odległości od siebie". Jak informuje "Super Express" para wzięła rozwód niemal rok temu i to w tajemnicy przed mediami.

 Ewa Kasprzyk odmieniona na planie "Chłopów". 63-letnia gwiazda jest nie do poznania [FOTO]

Ewa Kasprzyk wzięła rozwód w tajemnicy po 36 latach ślubu

Jak informuje "Super Express", Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz nie są małżeństwem od 25 września 2019 roku. Zdecydowali się jednak trzymać tę informację w tajemnicy.

- Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny - zdradził dziennikowi rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku.

To Ewa Kasprzyk miała wnieść pozew o rozwód. Być może związane jest to z młodszymi mężczyznami, z którymi widywana była aktorka. Czyżby aktorka odnalazła szczęście w ramionach nowego partnera?

- To czysta biologia, nieodwracalne prawa natury. Młodsza dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację. A później to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, romantycznego, więc ugania się za młodzikami - oceniała w rozmowie z "Wprost".