Zamknij

Ewa Kasprzyk w erotycznej sesji. Pozuje z nagimi mężczyznami

Redakcja
18.07.2018 14:20
Ewa Kasprzyk w erotycznej sesji. Pozuje z nagimi mężczyznami
fot. Instagram: @mimabags

Ewa Kasprzyk od lat elektryzuje swoją urodą i seksapilem. 61-letnia aktorka wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Niedawno zdecydowała się na udział w bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Pozuje tam między innymi w otoczeniu roznegliżowanych mężczyzn.

Ewa Kasprzyk to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, którą obecnie możemy oglądać w roli Weroniki Sobańskiej w serialu „M jak Miłość”. Na swoim koncie ma jednak wiele innych rewelacyjnych kreacji aktorskich, jak na przykład w komedii „Kogel-Mogel”. Męska część publiczności przez lata wzdychała do ekranów, Kasprzyk słynęła bowiem ze swojej figury i seksapilu. Uważana była za polski symbol seksu, tym bardziej że nigdy nie bała się rozmów na trudne tematy. I choć obecnie aktorka ma już za sobą 60. urodziny, wciąż potrafiłaby roztopić niejedno serce.

Ewa Kasprzyk w kampanii reklamowej

Urodę i wdzięk Ewy Kasprzyk postanowił wykorzystać w swojej kampanii reklamowej projektant Maciej Muszyński zajmujący się między innymi sprzedażą eleganckich torebek linii I M A. Właściciel marki nie postawił jednak na klasyczną sesję zdjęciową i postanowił pójść o krok dalej. W założeniu zdjęcia miały być odważne i odchodzić od utartych schematów. Trzeba przyznać, że cel został osiągnięty. Obok fotografii ciężko bowiem przejść obojętnie.

latekst

Ewa Kasprzyk i nadzy mężczyźni

Na zdjęciach z sesji widzimy Ewę Kasprzyk w seksownych strojach w otoczeniu mężczyzn całkiem nagich bądź ubranych w lateksowe stroje i uprzęże. Na jednym nich z model leży nawet związany sznurem w stylu „sado-maso” w bagażniku samochodu. Aktorka również nie stroni od uwodzicielskich póz, eksponując swoje ciało. Kasprzyk to niejedyna modelka, która wzięła udział w sesji. Przed obiektywem pojawiła się także finalistka pierwszego sezonu „Top Model” Ania Piszczałka. Możemy oglądać ją między innymi w obcisłej, lateksowej sukience.

Projektanci mody od dawna stawiają na artystyczne podejście do swoich produktów. Ciekawe, czy również tak oryginalny pomysł nakłoni klientki do zakupu torebek I M A.

RadioZET.pl/MF