Zamknij

Zwierciadło: Ewa Kasprzyk zaręczona rok po rozwodzie? "Znowu jestem gotowa do skoku"

20.11.2020 07:50
Ewa Kasprzyk
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Kasprzyk, aktorka znana między innymi z serii komedii "Kogel Mogel", jest zaręczona. W mediach pojawiła się informacja, że polska gwiazda powiedziała "tak" nowemu partnerowi, dla którego rok wcześniej miała rozwieść się z mężem. W magazynie "Zwierciadło" miała zdradzić kulisy zaręczyn.

Ewa Kasprzyk to aktorka, której ciężko nie rozpoznać. Uzdolniona i charyzmatyczna, na swoim koncie ma szereg bardzo dobrze przyjętych ról filmowych, serialowych i teatralnych. Aktorską karierę rozpoczynała w 1980 roku rolą dwórki w "Królowej Bonie", na swoim koncie ma występy w takich hitach jak "Wojna polsko-ruska", "Komedia małżeńska" czy "Bellissima", za którą otrzymała statuetkę Złotego Lwa dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Bez wątpienia jednak widzowie najlepiej kojarzą ją z serii komedii "Kogel Mogel", przez wielu uznawanej za kultową. W 2019 roku, po wieloletniej przerwie, pojawiła się trzecia część, zobaczymy także " Kogel Mogel 4". Kasprzyk pojawi się także w nowej filmowej wersji "Chłopów".

Ewa Kasprzyk to osoba niezwykle energiczna, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wielu fanów było w szoku, gdy pojawiła się informacja, że po 36 latach małżeństwa rozwiodła się w tajemnicy, nawet jej wielbiciele nie wiedzieli, że od roku oficjalnie nie jest z mężem. Pikanterii sprawie dodał fakt, że 63-letnia aktorka miała zostawić męża dla nowego, o wiele młodszego partnera. Teraz Kasprzyk zaskoczyła po raz kolejny informacją o zaręczynach.

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Kasprzyk w erotycznej sesji. Pozuje z nagimi mężczyznami

Ewa Kasprzyk zaręczona? Aktorka ma nowego partnera

Ewa Kasprzyk wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że myśli o młodych mężczyznach, najwyraźniej idealnie trafiła. Jej ukochany Marcin, zajmujący się między innymi żeglarstwem i delfinoterapią, przeprowadził się z Turcji do Polski. Para często widywana była na randach i zastanawiano się, jak poważny jest ich związek. Okazuje się, że bardzo poważny, bowiem aktorka miała poinformować na łamach magazynu "Zwierciadło", że przyjęła oświadczyny.

- Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem.  Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją!  - miała zażartować gwiazda "Kogla Mogla".

Jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, pozostaje tylko pogratulować i życzyć szczęścia.

Posłuchaj podcastu